» » Дитячий будиночок для дачі своїми руками: етапи будівництва, матеріали, креслення з розмірами, покрокові фото і відео

Дитячий будиночок для дачі своїми руками: етапи будівництва, матеріали, креслення з розмірами, покрокові фото і відео



Перетворити життя своєї дитини у казку за допомогою дитячого будиночка або намети в саду хоче кожен батько.

Власники присадибних ділянок можуть купити готовий ігровий комплекс або побудувати його самостійно.

Така будова принесе малюкові багато радості, допоможе розвитку його фантазії, значно збагатить дитячі ігри.

Про те, як зробити будиночок на дитячому майданчику своїми руками з підручних матеріалів, можна дізнатися з цієї статті.

Види дитячих будиночків і вимоги до них

Будь-який за розмірами дитячий будиночок повинен відповідати наступним вимогам:

  • безпека конструкції;
  • безпека використовуваних будматеріалів.

Використовуються в будівництві ігрового дому матеріали не повинні бути токсичними.

Це правило відноситься до всіх застосовуваних будівельних і обробних матеріалів, лакофарбових виробів та просоченням для пиломатеріалів.

Важливо виключити наявність гострих кутів і шорстких поверхонь, про які діти можуть поранитися.

Для батьків, які бажають побудувати садовий ігровий будиночок своїми руками, буде корисно ознайомитися з готовими проектами і дизайнерськими розробками.

Така інформація допоможе розширити кругозір і стане незамінною в оформленні безлічі деталей.

Розміри і форми будиночка на майданчику можуть бути самими різними. Будь-які фантазії та ідеї втілюються в життя завдяки грамотно розробленою схемою і правильним розрахунками.

Що стосується використовуваних матеріалів, то вони представлені в широкому асортименті:

  1. пиломатеріали;
  2. міцний пластик;
  3. піддони;
  4. фанера;
  5. картон;
  6. полікарбонат.

Вуличні споруди для дитячих ігор можуть мати вигляд будинку, замку, куреня, барлоги.

При правильному оформленні, будь-яка задумка доповнюється аксесуарами, що перетворює ігровий майданчик в маленьке казкове містечко.

Вибір місця для дитячого майданчика

вибір місця Будиночок для дитячих ігор зводиться на дитячому майданчику.

Ця територія повинна розташовуватися таким чином, щоб не було поблизу зони паркування автомобілів, відкритих водойм і місць для барбекю. Ні в якому разі поруч з нею не повинно бути колодязів та септиків.

Дитячу територію з літнім будиночком прекрасно доповнять такі деталі, як:

  • садові гномики та інші персонажі мультфільмів;
  • відповідна підсвічування, наприклад, світлодіодні лампочки на стінах будинку або вздовж бордюру гірки;
  • невеликі зелені лабіринти;
  • гойдалки, гамаки;
  • спортивні сходи, гірки і турніки.
Рекомендація! Вибираючи місце розташування майданчика, необхідно переконатися, що воно прекрасно проглядається з вікон житлового будинку і зі всіх сторін саду.

Будиночок з дерева

Дерево, як будматеріал, всім вселяє довіру.

Побудувати на своїй заміській або садовій ділянці будиночок для дітей з пиломатеріалів під силу кожному бажаючому.

Будиночок, споруджений, наприклад, з хвойної деревини, буде позитивно впливати на дитяче здоров'я. Це пояснюється вмістом в цій деревині фітонцидних речовин, які стимулюють захисні властивості організму.

Така споруда зможе ідеально вписатися в більшість стилів заміських будівель або стати додатковим прикрасою будь-якої дачної ділянки.

Перед початком робіт слід визначитися з типом ігрового будинку і його розмірами. Необхідно визначити наявність таких додатків, як тераса, гірка чи сходи.

Складаючи креслення, потрібно підрахувати вікна, двері і взяти до уваги обробку і внутрішнє оздоблення кімнати. Розраховуючи площу будиночка і його висоту, слід пам'ятати, що діти ростуть швидко.

креслення

Основні акценти, на які звертають увагу при розробці будиночка:

  • стаціонарність, компактність, мобільність вироби;
  • висота вікон від рівня підлоги і їх кількість;
  • висота дверей;
  • поверхні стін;
  • дах.

Вікна будиночка, розрахованого на дошкільнят, досить робити на висоті 700 мм від рівня підлоги.

У них діти старшого віку зможуть дивитися присівши навпочіпки, а малюки – стоячи. Так як вікна є джерелом освітлення, робити їх потрібно 2 або 3.

Двері по висоті повинні бути як мінімум на 400 мм вище зросту дитини. Стіни споруди, в цілях безпеки, повинні бути виключно гладкими.

Щоб у дітей не виникло бажання залізти на дах, її слід зробити двосхилим, а не плоскої.

Як побудувати дитячий будиночок своїми руками

Матеріали та інструменти

як побудувати Для дерев'яного садового будиночка знадобляться наступні матеріали:

  • розмір: перетином 50X50;
  • фанера від 8 мм товщини або дошки для обшивки;
  • покрівельне покриття;
  • цегла;
  • набори інструментів теслі і муляри.

найпростіший варіант – це каркас з дерева, обшитий блок-хаусом. Цей матеріал являє собою стругану дошку, виконану з оциліндрованої колоди.

Блок-хаус проводиться в широкому асортименті стандартних розмірів. Зовнішня привабливість і міцнісні якості дозволяють з упевненістю використовувати його в будівництві на дитячих майданчиках.

Даний будматеріал відрізняється доступними цінами і екологічністю. Зібрати такий будиночок не складе праці. Для цього достатньо мати під рукою шуруповерт, рулетку, рівень і ножівку. Дуже естетично буде виглядати будиночок, обшитий вініловим сайдингом. Докладніше про цьому матеріалі читайте тут.

Зведення фундаменту

Починається будівництво спорудження фундаменту. Для його зведення слід розмітити місце установки будиночка на дитячому майданчику.

Це повинен бути рівна ділянка, на якому кілочками (4 штуки по 40 см у висоту) і мотузкою розмічається периметр майбутнього споруди.

По кутах розмітки викопуються ями глибиною 100 см для опорних брусів. Такі ж ями готуються для брусів (стовпів) в місцях установки дверей і вікон.

Кожен брус для будівництва фундаменту попередньо слід обробити спеціальними просоченнями від гниття.

В ями насипають щебінь на висоту 150 мм, на який встановлюють бруси.

Встановлені в ями опори слід залити цементом і почекати до тих пір, поки цемент повністю не схопиться (близько тижня).

Будівництво підлоги і стін

підлогу і стіни Через кілька днів після заливки, до опор слід прибити 4 міцних бруса, розмічених на рівні майбутньої підлоги будівлі.

В результаті повинен вийти каркас, в якому є стовпи опори в кутах будинку та в місцях установки дверей і вікон, а також горизонтально закріплені бруси.

Отриманий каркас обшивається блок-хаусом відповідно до кресленнями та схемами. Матеріал для обшивки можна підібрати потрібного розміру ще при покупці, що дозволить не витрачати час на його коригування.

В процесі монтажу стін робляться вікна та двері. Для цього в стінах розмічаються і вирізаються потрібного діаметра отвору. Декорувати отвори слід так, щоб вони не мали гострих країв і щілин.

%D0%B2%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D1%80%D1%8B%D0%BB%D1%8C%D1%86%D0%BEКрім установки дверей і вікон, потрібно подумати про будівництво ганку для дитячого будиночка. Детальніше про те як зробити ганок з дерева, порахувати кількість сходинок і оформити готове ганок, Ви можете прочитати в цій статті. Щоб побудувати підлогу, на вже розміщені на стовпах бруси, прибивають додаткові дошки.

Вони повинні бути встановлені на однаковій відстані один від одного і представляти собою надійне і міцне подобу решітки. На укріплену основу викладається фанера в 2 шари.

Верхній шар фанери повинен перекривати шви нижнього шару.

Установка даху

З бруса тих же характеристик, що був використаний для будівництва каркаса будівлі, виготовляють трикутної форми фронтони даху.

Для цього кінці 4 брусів однакової довжини обрізають на 450. Вони кріпляться разом шурупами 2 бруса у вигляді трикутника.

Внутрішній кут скріплених деталей повинен становити 90 градусів. Їх розмір в кожному випадку підбирається індивідуально, з урахуванням розміру будиночка.

Готові фронтони-трикутники встановлюють на протилежних стінах будівлі. Якщо будівля велика, можна встановити не 2, а 3 або 4 фронтону.

На них спочатку горизонтально набивають брус, потім їх укріплюють дошками і накривають покрівлею. Дах для дитячого будиночка може бути зроблена з бітумної черепиці, ондуліну, дощок, полікарбонату або навіть соломи.

Обробка будиночка

Прикрасити готовий дитячий будиночок можна різними способами, наприклад влаштувати дрібний ставок з «царівною Жабою», а будиночок для дитини побудувати і прикрасити в традиціях російських казок.

Слід пам'ятати і про обробці деревини, яка продовжить термін служби і допоможе на довгий час зберегти її декоративну привабливість.

Засоби обробки пиломатеріалів:

  • антисептики (для захисту від цвілі, грибка і комах);
  • лаки і спеціальні просочення (створюють невидиму плівку, відштовхують бруд і не дозволяють дерев'яним матеріалів темніти);
  • антипірени (знижують ступінь горючості деревини).
Важливий рада! Наносити склади можна за допомогою валиків, у відповідності з тими рекомендаціями, які зазначені виробниками.

Де можна купити дитячий будиночок

Компанії, що займаються виробництвом дитячих будинків, пропонують увазі покупців величезний вибір.

Розробкою схеми споруди, його оформленням і функціональністю займаються професійні дизайнери, художники й інженери.

Купити недорого красивий будиночок з розвиваючими ігровими елементами, можна в інтернеті, в спеціальних відділах великих супермаркетів, в магазинах дитячих товарів і на будівельних ринках.

Тут же можна замовити ігровий будинок або цілий комплекс. Кваліфіковані співробітники, розробляючи проект, врахують всі побажання клієнта.

Ціна на ігрові дитячі будинки різна і представлена в широкому діапазоні: від 9000 до 50 000 рублів. Вибрати найбільш прийнятний варіант зможе для себе кожен покупець.

Про те, як побудувати дерев'яний дитячий будиночок своїми руками, більш наочно, можна подивитися в цьому відео:



Похожие предложения
Дата добавления: 11-05-2017, 13:54
Статьи по теме
Кутові кухні: сучасний дизайн маленьких і просторих приміщень, меблі, відео і фото
Кутове розміщення гарнітура — компактність і економія простору Хочете встановити...
Як зробити полицю з гіпсокартону своїми руками: етапи монтажу, відео-керівництво
Кожна сім'я через якийсь час стикається з проблемою дефіциту місця. Речей стає все , і...
Ремонт глинобитних стін
Ремонт стін У селищах і сільських районах, досі використовуються будівлі, в яких в...
Ландшафтний дизайн малого саду: кілька порад
Ландшафтний дизайн Кожен мріє про те, що присадибна ділянка біля заміського будинку...
Будуємо альтанку своїми руками просто і красиво: докладний проект з описом, розмірами і фото
Що може бути краще, ніж в теплу пору року випити чаю на дачі на свіжому повітрі. І якщо...
Єгипетський стиль в сучасному інтер'єрі квартири
Дизайн інтер'єру Культура Єгипту має яскраві і виражені риси. Тепла колірна гамма...
Ексцентрикова шліфувальна машинка число обертів і інші параметри, як вибрати, відео і фото
Шліфування поверхонь – одна з найбільш часто здійснюваних операцій при здійсненні...
Як обшити диван своїми руками: покрокова інструкція з фото
Як би ми не намагалися підтримувати комфорт в квартирі на належному рівні, іноді просто...