» » Корневін: ефективний і недорогий стимулятор росту коренів

Корневін: ефективний і недорогий стимулятор росту коренів



Дачники, вирощуючи на своїх заміських ділянках овочі, ягоди, плодові дерева, завжди мріють про гарний урожай. Хочеться, посадивши в землю насіння чи кущик, отримати здорове, добре плодоносна рослина.

Господині, які займаються домашнім квітникарством, доглядаючи за рослинами в горщиках, з нетерпінням очікують появи красивих квітів або яскравих декоративних зелених листя.

Без застосування добрив, найчастіше, не обійтися. У спеціалізованих магазинах є різні поживні комплекси. Останнім часом великим попитом користується біостимулятор росту — «Корневін».

Що таке

Варто відразу відзначити, що це не добриво і не отруйний складу від шкідників.

У цього препарату іншого призначення, що впливає як на приживлюваність рослин, так і на його коренеутворення.

«Корневін» — вдосконалений препарат, аналогічний відомому «Гетероауксину». Обидва препарати впливають на стимуляцію нарощування кореневої системи і більш легку приживлюваність рослини після пересадки.

Зверніть увагу: при проведенні заходів по підгодівлі або обробці рослин від паразитів, «Корневін» не замінить ні мінеральні добрива, ні препарати по боротьбі з комахами або хворобами.

Основа «Корневін» — індолилмасляна кислота (ІМК), що відповідає за коренеутворення, стимулює утворення нових тканин. До складу також входять фосфатні складові, молібден і калій.

Якщо «Гетероауксин» випускається у вигляді таблеток, то «Корневін» можна побачити у вигляді швидкорозчинного порошку, який зручний у приготуванні невеликих доз розчину.

Варто відзначити: купуючи пакетик з порошком, необхідно звернути увагу на дату випуску і строк придатності «Корневін». Протермінований препарат не буде діяти і не принесе ніякої користі рослині.

Перш ніж приготувати розчин «Корневін» або посипати коріння порошком, необхідно уважно прочитати інструкцію і дотримуватися всіх рекомендацій по застосуванню препарату, інакше рослині можна завдати шкоди.

Для чого необхідний препарат

«Корневін» необхідний в садівництві і кімнатному квітникарстві для кращої приживлюваності рослин.

Його основне призначення:

  • застосовується для кращого вкорінення ягідних і декоративних чагарників, плодових дерев на дачних ділянках або в садово-паркових насадженнях;
  • дає необхідний поштовх до проростання цибулин в домашніх умовах і на заміських ділянках;
  • приживлюваність розсади після висадки рослин на постійне місце значно скорочується;
  • зростає імунітет під час посушливого періоду або при перезволоженні грунту, а так само при несприятливих погодних умовах;
  • при замочуванні насіння перед посадкою зменшується час проростання, збільшується відсоток схожості;
  • збільшується приростання коренів при висадки живців.

зауважте: препарат не є панацеєю від усіх бід рослин. Він не може замінити добрива та заходи по боротьбі з шкідниками, грибковими чи вірусними захворюваннями.

Рослини продовжувати регулярно підгодовувати мінеральними добривами або органікою.

Способи правильного застосування

Варто пам'ятати про правильне використання препарату. Він випускається у вигляді порошку рожевого кольору або має колір топленого молока.

При пересадці кімнатних рослин, порошком присипають коріння.

Якщо квітка екзотичний, то до порошку краще домісити таблетку потовченого активованого вугілля.

Рада садівника: застосовувати «Корневін» можна як в сухому вигляді (присипка порошком), так і у вигляді водного розчину.

Під час поділу кольорів, порошком варто присипати всі зрізи коренів, потім їх можна помістити у воду. Краще перед цим струсити всі надлишки порошку, так як «Корневін» сильний препарат.

Можна провести обробку після пересадки, посипавши землю в горщику, перемішавши з грунтом і полив водою.

Рекомендація фахівця: на домашні квіткові культури досить розвести один пакетик і використовувати на 50 горщикових рослин.

При використанні на заміських ділянках також необхідно дотримуватися певну дозування порошку.

При підготовці насіння до посадки, замочування цибулинних, готують розчин біостимулятора з розрахунку: один пакетик на п'ять літрів відстояної води.

При пересадці розсади рослини поливають відразу після висадки на постійне місце. Наступну обробку потрібно провести через два тижні після першого.

Для стимуляції росту коренів знову посаджених кущів досить 250-300 г на держак або кущик, квіткової та овочевої розсади від 35 до 50 г на рослину.

При посадці плодових дерев треба вилити по 2-2,5 літра на один саджанець.

Важливо знати: за відгуками багатьох садівників, які користувалися стимулятором, «Корневін» відмінно діє при застосуванні з погано приживаемыми живцями, такими, як хвойні, виноград і троянди.

Для кращого вкорінення ці примхливі саджанці (троянди й виноград), після обробки стимулятором, краще прикопати в теплиці, накривши ковпаком.

Є ще один спосіб застосування біостимулятора: розвести чайну ложку порошку в літрі води і замочити саджанець у розчині на 12 годин.

Розкид цін у двох порівнюваних препаратів незначний. «Корневін» коштує близько 15 рублів, а ціна «Гетероауксину» близько 25-30 рублів.

Як працює стимулятор росту, правильність його використання, заходи безпеки при роботі з препаратом, можна побачити на відео.

Дотримання заходів безпеки при роботі

Біостимулятор бажано використовувати весь відразу. Після розкриття упаковки зберігати його не рекомендується, так як він швидко втрачає свої властивості.

Якщо не вдалося використати за призначенням весь порошок, то його слід пересипати в посуд, що герметично закривається. Підготовка розчину повинна проводитись в рукавицях, спеціальній халаті, бажано в масці або респіраторі.

Посуд, що використовується для розведення препарату, в майбутньому не повинна бути використана для приготування їжі.

Візьміть на замітку: як і з усіма побутовими хімічними препаратами, з біостимулятором росту потрібно працювати з обережністю.

Після роботи зі стимулятором потрібно вимити обличчя і руки з милом, рот прополоскати. Упаковку від використаного препарату краще не викидати у побутові відходи, а спалити.

Біостимулятори своїми руками

Хороший біостимулятор вийде з 1 чайної ложки меду, розведеного в півтора літрах води.

Живці також поміщаються в розчин і витримуються в ньому, після посадки домашній розчин стимулятора можна вилити в посадочну лунку або в пристовбурні кола.

Для поліпшення коренеутворення у живців, їх замочують у розведені дріжджі (100 г дріжджів на 1 літр теплої води). Гілочки поміщають в посуд із розчином і витримують близько 20-24 годин, після чого висаджують на постійне місце.

зверніть увагу: в домашніх умовах можна зробити подібний препарат своїми руками з підручних засобів. Необхідні мед і дріжджі.

Такий стимулятор росту можна приготувати в домашніх умовах скільки завгодно і в будь-який час, що скоротить час на пошук препаратів в магазинах і грошові витрати.

Дивіться відео, в якому фахівець розповідає, як використовувати препарати стимулюють появу коренів рослин:



Похожие предложения
Дата добавления: 2-06-2017, 13:51
Статьи по теме
Чорний перець горошок: користь і шкода прянощі і особливості вирощування в домашніх умовах
Чорний перець сьогодні є одним з найбільш поширених видів прянощів. Його використовують...
Как совершать покупки в интернет-магазине обоев
Как бы ни парадоксально это звучало, но до сих пор в наш современный век встречаются...
Колоновидна черешня - вирощування, посадка і догляд
Багато садівники вирощують у себе в саду колоновидні дерева. Найчастіше можна зустріти...
Виды кресел для кабинета педикюра и салона красоты
Без кресла для педикюра не обойдется ни один салон красоты и педикюрный кабинет. Обычно...
Водостоки для даху металеві - монтаж своїми руками, інструкція як встановити, відео і фото
Ця стаття для домашніх майстрів, які хочуть розібратися, як правильно встановити ринви...
МТС-БЕТОН: ваш выбор - гарантия качества
"МТС-БЕТОН" является надежным производителем более пятидесяти марок бетона, сыпучих...
Правильное приобретение комплекта видеонаблюдения
Приобретение современной системы видеонаблюдения считается весомым капиталовложением,...
Хвороби та шкідники яблунь: методи боротьби і фото
Гордість будь-якого дачника – це його сад. Адже як приємно підійти до дерева,...
Ніші з гіпсокартону у вітальні: відео-інструкція з монтажу своїми руками, особливості гіпсокартонної оздоблення, ціна. фото
Сьогодні, щоб створити по-справжньому ексклюзивний і неповторний інтер'єр квартири,...