» » Види плінтуса для підлог і їх характеристики

Види плінтуса для підлог і їх характеристики



Все про влаштування підлог

Роблячи ремонт в квартирі або офісі, Ви навіть не замислюєтеся, яку важливу роль відіграє плінтус в ремонті. По-перше, він закриває і ховає щілини, які утворюються при укладанні підлоги підлоговим покриттям і стінний, по-друге, він надає вишуканий вигляд Вашому інтер'єру, педантичність і допомагає слідувати основний дизайнерської ідеї.

Сучасний ринок будівельних матеріалів може запропонувати кілька різновидів цього продукту, основна відмінність їх у тому, що вони виробляються з різних матеріалів, це і дозволяє їм мати численні характеристики. Тому щоб зробити правильний вибір плінтуса, при покупці потрібно розглянути які ж матеріали використовуються для виробництва даних пластин.

Плінтус для підлоги виготовляється з дерева, пластику та МДФ. (див. також «Як прикріпити плінтус«) Дров'яної підлоговий плінтус - дуже хороший вибір для тих, хто любить натуральність (природність), його виготовляють з 100%-але натуральних матеріалів, його природна структура і забарвлення буде для Вас чудовим прикрасою будь-якого інтер'єру. Такий плінтус дуже часто використовують для окантовки паркету, можна застосовувати і для ламінату, а також для масивної дошки.

При виборі дров'яного плінтуса, будьте дуже уважні, слідкуйте за тим, щоб він був ідеально гладким і рівним, без зазубрин і вибоїн – не варто економити на якості плінтуса, потрібно відразу розраховувати на максимальні вимоги до матеріалу. За характером технології матеріалу, радять купувати зрощений плінтус для підлоги, за зовнішнім виглядом і якістю він ідеальний, дуже гладкий (відсутні сучки), без дефектів.

При обробці даного виробу використовують просочення на основі лаків, які не дають деревині вбирати вологу, а також захищають від процесів гнилості і цвілі, для додання дереву певного забарвлення його тонують. Єдиний недолік, це його установка, дуже складно працювати з цим матеріалом, тому що він створює багато проблем при обробці стиків і кутів.

Пластиковий плінтус, на даний момент, дуже сильно популярний завдяки своїй простою конструкцією (наявність кабель - каналу) і великою кількістю структур і кольорів, якими його наділяють при виготовленні. Даний тип плінтуса дуже легко встановлювати завдяки таким елементам фурнітури, як: заглушок, куточків, з'єднувальних деталей, які при складанні бажано обробляти спеціальним клейовим складом, оскільки в них є один недолік - выщелкивается при неакуратною експлуатації.

Нерідко бувають випадки, коли в збірці немає необхідності використовувати з'єднувальні елементи, тоді планки з'єднують за допомогою кабель – каналу, який дозволяє сховати непотрібні для виду дроти і кабелі. Короб для кабель – каналу в свою чергу кріпиться до стіни дюбель – цвяхом, це дуже зручно при наступних ремонтах, т. к. плінтус можна швидко відкрутити і встановити назад після чергової обклеювання шпалер або фарбування стін.

Пластиковий плінтус для підлоги – дуже економічний варіант. Стоїть він на порядок менший, на відміну від дерев'яного плінтуса, термін служби цього матеріалу досить довгий. За ними дуже легко доглядати, його не потрібно фарбувати, несприйнятливий до ультрафіолету і вологи. Установка пластикового плінтуса здійснюється тільки на рівні поверхні, інакше потрібно попрацювати, щоб не було видно щілини.

Останній вид плінтуси для підлоги – це плінтус МДФ, його дуже часто застосовують для обробки лінолеумних або ламінатних підлог, його також можна використовувати для декорування стін квартири. Даний вид матеріалу, так само, як і пластиковий плінтус, легко миється, не чутливий до ультрафіолету, стійкий до вологи, не притягує пил.

Плінтус з МДФ дуже простий в експлуатації, його, як і пластикові панелі, можна знімати завдяки спеціальним скоб, які використовуються для кріплення.

З вище сказаного, можна зробити висновок, що сьогоднішній рівень виробництва даного матеріалу і його велика різноманітність за кольором і формою дозволить вирішити багато питань в індивідуальному дизайні. Якщо сказати простіше, підлоговий плінтус – це не тільки практично, але і дуже естетично красиво. Це сучасне виріб захищає покриття від рідин і вологи, захищає нижню частину шпалер від забруднень і є важливим матеріалом для оздоблювальних робіт.

При покупці плінтуса, слід пам'ятати, що різні види цього матеріалу застосовуються для різних приміщень, для дитячих кімнат (див. також «Дизайн дитячої кімнати«) рекомендується з екологічних матеріалів, а для офісів та громадських приміщень з великою прохідністю людей – матеріал з особливою міцністю і зносостійкістю.



Похожие предложения
Дата добавления: 10-05-2017, 14:52
Статьи по теме
Теплоізоляційна фарба: надтонкі склади та інші, технічні характеристики, відео і фото
Теплоізоляційна фарба – це обробний матеріал, що володіє низькою теплопровідністю. Він...
Електричний садовий подрібнювач гілок своїми руками: пристрій, інструкція зробити, відео і фото
В той же час я не раджу викидати подрібнену деревину, тому що його можна застосувати з...
Ріпа: посадка і догляд у відритому грунті
Ріпа, турнепс та різні варіанти редьки — це продукти, які широко застосовується в...
Як і чим железнить вимощення навколо будинку: способи, покрокове відео-керівництво
Хочете, щоб бетонна вимощення навколо будинку залишалася такою ж ідеально рівною і...
Як вибрати і встановити скляні розсувні двері своїми руками
Двері зі скла завжди є яскравим елементом інтер'єру, так як ефектно виглядають і...
Венеціанська штукатурка: види, способи нанесення, інструкція як зробити своїми руками, відео і фото
Таку красу зробити непросто, але якщо постаратися, то обов'язково вийде! Венеціанська...
Карнизы с багетной планкой - изящное украшение интерьера
Карнизы с багетной планкой - настоящее украшение любого интерьера. Их не нужно прятать...
Облицювальні роботи керамічною плиткою: технологія
Ремонт стін Робота з керамічною плиткою, викликає величезну кількість суперечок: на...
Гвоздика гренадін: як виростити з насіння і отримати рясне цвітіння
Сьогодні багато любителі квітів звернули свою увагу на гвоздику гренадін. І це не...