» » Пластикові фасади: відео-інструкція по обробці фасадної плиткою своїми руками, технологія виготовлення, виробництво, з алюмінієвої кромкою, ціна, фото

Пластикові фасади: відео-інструкція по обробці фасадної плиткою своїми руками, технологія виготовлення, виробництво, з алюмінієвої кромкою, ціна, фото



Як ви думаєте, що являють собою пластикові фасади з алюмінієвої кромкою? Уяві відразу малюється покрита пластиком будівля з алюмінієвими стійками і ригелями, вірно?

на Жаль, пластмаси не користуються популярністю при зовнішньому оформленні будівель. Тема нашої статті - меблеві фасади.

пластикові фасади

Під пластиковим фасадом найчастіше розуміється передня стінка меблевого гарнітура

це таке

Всього століття тому столярне мистецтво було мистецтвом, високоспеціалізованих ручною працею. Столяру потрібно знати властивості деревини і використовувати її таким чином, щоб створена меблі зберігала свій зовнішній вигляд довго і виглядала привабливо.

Зараз, на жаль, майстерних столяров залишилося небагато. Велика частина меблів виконується фабрично. В якості матеріалу для її створення найчастіше використовується ДСП - пресовані на клею тирсу.

Чому саме вони?

  1. ДСП незмірно дешевше у виробництві порівняно з правильно просушеної рівною дошкою з красивою текстурою. Стружку адже можна виготовляти практично без відходів - і з комля, і з сучків, і з обапола. Власне, вона сама є відходом виробництва.
  2. Деревно-стружкова плита не схильна до деформації при коливаннях вологості, що ще важливіше. Меблі з неї не поведе в сиру погоду.

Зверніть увагу! Це не означає, що ДСП володіє низькою гігроскопічністю. Навпаки, вона легко розбухає, але рівномірно і по всьому об'єму.

пластикові фасади з завалом

ЛДСП - порівняно недорогий і легкий в обробці матеріал

Однак, крім голої функціональності, меблі по можливості повинна мати ще й гарним зовнішнім виглядом, щоб вписуватися в дизайн інтер'єру кухні або іншого приміщення. Насамперед це стосується зверненої до глядача боку будь-якого меблевого гарнітура - фасаду.

Саме тому практикується оздоблення фасадів пластиком, склом, металом і іншими матеріалами.

Якими бувають фасади

Пластиковий фасад - напевно не єдиний варіант. Давайте влаштуємо короткий огляд застосовуваних матеріалів.

ЛДСП

Та ж ламінована ДСП, що застосовується для виготовлення стінок і полиць меблів.

Тут, у свою чергу, можливі кілька варіантів:

  1. Плита пиляється за потрібними розмірами, після чого кромки маскуються кромочной стрічкою. Ці фасади найбільш дешеві у виробництві, але не дуже красиві і непрактичні - стрічка часто відклеюється.

    пластикові фасади з алюмінієвої кромкою

    Крім того, гігроскопічність ДСП не сприяє довгого життя фасаду на вологій кухні. А ось у вітальні - будь ласка

  2. Софтформінг - ще один метод обробки ЛДСП, що передбачає фрезерування торців. У них вибираються канавки, в які на клеї або просто з великим зусиллям вставляється пластична стрічка м'якою окантовки.
  3. Нарешті, постформінг - обробка, при якій по краях формується завал (округлення). Така обробка проводиться ще до облицювання ДСП. Крім того, для декоративного покриття в цьому разі застосовується не плівка, а спеціальні пластики для фасадів - HPL.

Покриття має товщину 0,6 - 0,8 мм і робить конструкцію дуже міцною по відношенню до механічних впливів. Недолік постформінгу - той факт, що деталі виготовляються тільки стандартних розмірів, шириною 300,400, 500 і 600 мм

МДФ

Матеріал відрізняється від ДСП насамперед меншим розміром частинок деревини. Фактично МДФ являє собою більш щільну версію оргаліту з куди більшою товщиною.

Матеріал може використовуватися для меблевого фасаду одним з двох способів:

  • З нього виготовляється рамка елемента фасаду. При цьому фільонка (внутрішня частина, обрамлена рамкою) може бути виконана з інших матеріалів: скла, бамбука або ДСП.

    акриловий пластик для фасадів

    На фото з МДФ зроблена рамка меблевого фасаду

  • Конструкція повністю виготовляється з МДФ. При цьому її зовнішній вигляд, зносостійкість поверхні і механічна міцність визначаються використаним покриттям. Які можливі варіанти?
  • Плівковими називаються ті фасади, у яких МДФ обклеюється декоративною плівкою. Вона може являти собою не просто тонкий кольоровий шар, можливе використання рельєфної плівки, що імітує фактуру дерева або тканини.
  • Нанесення фарби дасть поверхню, яка виглядає не гірше. Таку обробку легко пофарбувати в потрібний колір своїми руками із застосуванням автомобільної емалі.
  • Зовнішній шар може представляти собою наклеєний поверх МДФ шпон, у тому числі з благородних порід деревини.
  • Технологія виготовлення пластикових фасадів включає склейку МДФ і пластикового листа високоміцним клеєм з подальшим кріпленням пластикових крайок клеєм. Втім, більш популярні фасади з акрилового пластику з алюмінієвої кромкою.

Масив

Нарешті, фасади з масиву хоча б зовні виглядають так само, як продукція столяров початку минулого століття. Виробництво з дерева вимагає неабиякої кількості ручної роботи і підгонки малюнка текстури, тому ціна фасаду досить велика.

Кілька знижує кінцеву вартість виготовлення фільонки з більш дешевих і технологічних у виробництві матеріалів - МДФ і ДСП з обробкою під дерево. Зрозуміло, зовнішній вигляд при цьому краще не стає.

виготовлення пластикових фасадів

Ще недавно це був єдиний спосіб виготовлення меблів. Зараз - дорога екзотика

Альтернативи

Щоб нічого не упустити, згадаємо ще кілька видів меблевих фасадів.

  • Алюмінієва рамка зі склом або дзеркалом усередині.
  • МДФ, обтягнута штучною шкірою.
  • Нержавіюча сталь - гладка або рельєфна.
  • Пластик в алюмінієвій рамці, без підкладки з інших матеріалів.

Виготовлення і виробники

Як уже говорилося, виготовлення пластикових фасадів ніяких особливих труднощів не являє. Інструкція проста: береться жорстка основа з ДСП або МДФ і обклеюється пластиком. Торці можуть бути обклеєні кромочной стрічкою або окантовані алюмінієм.

Як неважко здогадатися, споживчі якості меблевих фасадів залежать насамперед від пластику.

Які виробники присутні на російському ринку?

  • Фасади з пластику Арпа відрізняються широкою гамою можливих забарвлень, під замовлення поставляється абсолютно будь-декор, від простих квітів до складних малюнків з високим рельєфом. Ще одна перевага італійських акрилових пластиків під брендом Arpa - кілька більш висока порівняно з конкуруючими пропозиціями термостійкість, що затребуване насамперед на кухні. Товщина - 0,7 - 1,2 мм, розміри листа - 3000х1300 мм.

    пластиковий фасад

    На фото - облицьована італійським пластиком стільниця

  • Resopal - акриловий пластик для фасадів родом з Німеччини. В асортименті виробника присутній цікаве рішення - глянцевий декор на матовому тлі. Розміри аркуша ті ж, товщина варіюється від 0,8 до 1 мм.
  • Duropal - ще одна німецька фірма, що виробляє фасадний пластик. Тут цікаві великі розміри листа: 4100 на 1300 мм при товщині 0,8 - 0,9 мм
  • ASD - турецький виробник, що пропонує пластик на фасади за цінами трохи нижче європейських. Серед продукції присутні матові декори довжиною 100 метрів, що поставляються в рулонах. Вони дозволяють створювати елементи меблевих фасадів і стільниці з розмірами, обмеженими тільки габаритами приміщення.

Цікаво: всі перераховані пластики - акрилові. Однак пластиковий профіль для фасадів кухонь використовує менш пластичний і більш міцний полівінілхлорид. Він, однак, має ще більш низьку температуру, при якій починає розм'якшуватися - близько 100 °С проти 160 у акрилу.

Особливості матеріалу

Гідності

  • Акрилове покриття досить стійко до механічних впливів. Невелику подряпину можна заполірувати.
  • Облицьований пластиком фасад не боїться вологи.
  • Колір і глянець не втрачаються з часом.
  • гігієнічний Матеріал. На ньому не розмножуються бактерії і він легко миється.
фасадний пластик

При обережному поводженні фасад збереже глянець на десятиліття

Недоліки

  • Гаряча сковорода легко оплавит покриття.
  • Абразивні чистячі засоби і агресивна побутова хімія - під забороною. Вони залишать сліди на глянцевому поверхні. Мити фасад доведеться тільки мильною водою.
  • На глянцевому поверхні легко залишаються відбитки пальців. Протирати меблі доведеться досить часто.

Ще трохи про фасадах і пластиці

Ну, а що ж фасади будівель (див. чим оздобити фасад будинку)? Невже для них плитка з пластику не застосовується взагалі?

на Жаль, немає.

Фасадна пластикова плитка була б досить непрактичним матеріалом з цілого ряду причин:

  • Відносно висока вартість. Міцні пластики помітно дорожче керамограніта або фіброцементу.
  • Низька міцність поверхні. Глянсова пластикова фасадна плитка дуже швидко набувала б неохайний зовнішній вигляд завдяки вітрової ерозії поверхні.

Пластик (точніше, вініл) застосовується для обробки фасаду своїми руками переважно у вигляді сайдинга. Невелика товщина і складна форма забезпечують невисоку вартість у виробництві і міцність. Поверхня ж у сайдинга, як правило, матова.

фасади з акрилового пластику

Не спокушайтеся: це не плитка. Лише форми для її виготовлення з бетону

Висновок

Додаткову інформацію про те, як виглядають і застосовуються пластикові фасади з завалом, ви знайдете відео в кінці статті. Успіхів у творчості!



Похожие предложения
Дата добавления: 23-05-2017, 19:22
Статьи по теме
Поклейка шпалер двох видів: метрових, на двп, горизонтально, в стик, школа ремонту
Обклеювання стін приміщення – найбільш важлива частина ремонту. Від вибору покриття...
Звукоізоляція перегородок з гіпсокартону: відео-інструкція з монтажу своїми руками, ціна, фото
Хочеться запитати мешканців багатоповерхових будинків, як сильно «радують» вас шуми,...
ТОП-4 недорогих повербанка с питанием от солнечной батареи
Повербанк стал незаменимым гаджетом в арсенале каждого современного человека. Он...
Ремонт циркуляційного насоса опалення своїми руками: можливі збої в роботі та шляхи їх усунення
Тепловий насос не тільки забезпечує циркуляцію рідини, він сприяє рівномірному...
Як правильно садити малину навесні: вибір сорту, строки посадки, правила догляду
Кожен садівник, напевно, хоче мати на своїй ділянці кілька кущиків малини. Для...
Кутові кухні: сучасний дизайн маленьких і просторих приміщень, меблі, відео і фото
Кутове розміщення гарнітура — компактність і економія простору Хочете встановити...
Виды материалов для строительства дома
Для того, чтобы построить дом, вам необходимо будет изучить все материалы для...
Вуличний умивальник для дачі
Ландшафтний дизайн Нерідко дачу складно облаштувати усіма необхідними цивілізованими...
Гербера: красивий і яскравий багаторічник для Вашого саду
Квітка гербера зовні дуже привабливий і має велику популярність серед садівників....