» » Гідроізоляція Пенетрон: технологія обробки бетонних та інших поверхонь, відео і фото

Гідроізоляція Пенетрон: технологія обробки бетонних та інших поверхонь, відео і фото



Якщо ви тільки заливаєте конструкції з бетону, то можна використовувати спеціальну добавку Адмікс. Вона надає суміші вологостійкість, і вам не доведеться проводити спеціальну обробку згодом. Це дуже зручно і практично.

Пенетрон Адмікс — спеціальна добавка, яка вводиться до складу бетонного розчину і робить конструкції вологостійкими після застигання складу

Пенетрон Адмікс — спеціальна добавка, яка вводиться до складу бетонного розчину і робить конструкції вологостійкими після застигання складу

Для напірних теч використовується спеціальний склад Пенеплаг. Він відрізняється швидким періодом схоплювання (близько 40 секунд) і дозволяє швидко ізолювати протікання при їх наявності.

Ціна складу — 7500 рублів за упаковку масою 25 кг І звичайний Пенетрон, і варіант Адмікс, і Пенеплаг коштують однаково.

Склади виробляє група компаній «Пенетрон», заводи розташовані в Єкатеринбурзі й Астані. Продукція сертифікована по системі менеджменту якості ISO 9001:2008.

Опис робочого процесу

Я розповім, що потрібно зібрати для роботи, як правильно підготувати поверхню і нанести склад.

Матеріали та інструмент

З усіх гідроізоляційних матеріалів цей варіант найбільш простий. Для гідроізоляційної системи Пенетрон потрібна суха суміш і чиста тепла вода. Орієнтовний витрата складу — 1кг, витрата води залежить від ступеня зволоженості бетону.

Тріщини з розміром розкриття більш 0,5 мм потрібно попередньо обробити спеціальним складом і тільки потім починати обробку Пенетроном.

З інструменту потрібно наступне:

  • Мийка високого тиску. Я настійно рекомендую використовувати це обладнання при підготовці поверхні і її зволоженні, так як воно дає найкращий ефект. Якщо у вас і ваших знайомих такої установки немає — візьміть напрокат, вартість послуги за 1-2 дні невелика, зате ви зможете ідеально підготувати підстави;
Мийка високого тиску дозволяє якісно підготувати поверхні перед гідроізоляцією

Мийка високого тиску дозволяє якісно підготувати поверхні перед гідроізоляцією

  • Перфоратор. Необхідний, якщо на бетонній або цегляній поверхні є старий штукатурний шар. Його потрібно обов'язково видалити, щоб відкрити основу перед його обробкою. В якості оснастки для перфоратора використовується піку або спеціальна лопатка;
Оснастка для перфоратора підбирається в залежності від типу обробки, яку потрібно видалити

Оснастка для перфоратора підбирається в залежності від типу обробки, яку потрібно видалити

  • Кисть-макловиця. Їй дуже зручно наносити склад на поверхню. Підбирайте варіанти шириною від 100 мм з щільним і довгим синтетичним ворсом;
Щільний жорсткий ворс на макловице дозволяє швидко і якісно наносити Пенетрон на поверхню

Щільний жорсткий ворс на макловице дозволяє швидко і якісно наносити Пенетрон на поверхню

  • Металева щітка. Використовується для створення гладких поверхонь для обробки стін перед обробкою після гідроізоляції.

Підготовка підстави

Цегляна або бетонна поверхня готується так:

ИллюстрацияОписание етапуtable_pic_1Видаляється стара оздоблення. Цей етап проводиться, якщо на стінах або підлозі оздоблювальні матеріали.

Їх треба ретельно видалити, щоб гідроізолюючий склад проникав в поверхню як можна краще.table_pic_2Гладка поверхня обробляється металевою щіткою. Це потрібно для того, щоб поліпшити адгезію складу.

Робота може проводитися як ручний щіткою, так і спеціальною насадкою, яка ставиться на болгарку або дриль.

Використання електроінструменту істотно спрощує і прискорює робочий процес.table_pic_3Поверхня очищається від пилу і сміття. Це робиться або щіткою, або за допомогою будівельного пилососа.

Всі основні забруднення потрібно видалити на цьому етапі, щоб потім не ганяти бруд з поверхні.table_pic_4Поверхня ретельно промивається. Установка високого тиску допоможе видалити з підстави залишки піску і інших складів, які залишилися на важкодоступних ділянках.

Намагайтеся обробити всю поверхню, не пропускаючи жодної ділянки.table_pic_5Підставу зволожується. Це другий етап обробки. Поверхня бетону потрібно просочити вологою як можна краще.

Що стосується стін, то вони обробляються до тих пір, поки вода не перестане вбиратися і буде стікати на підлогу.

Що стосується підлоги, то його потрібно зволожувати, поки на поверхні не почнуть утворюватися калюжі, які з часом не вбираються.

Після закінчення роботи всі надлишки води забираються ганчіркою.

Нанесення складу

Обробка своїми руками проводиться так:

ИллюстрацияОписание етапуtable_pic_6В ємність насипається суха суміш. Через наявність у складі активних хімічних компонентів всі роботи обов'язково проводяться в гумових рукавичках.

Я раджу насипати складу кратних кількостях 0,5 кг, так буде набагато простіше розраховувати пропорції води.table_pic_7склад додається вода. Інструкція по приготуванню суворо наказує вводити рідину у суху суміш, а не навпаки. Кількість води — 200 грамів на 0,5 кг сухого порошку.

При приготуванні вручну склад ретельно розминається пальцями до тих пір, поки не вийде однорідна консистенція без грудок.

Додавати воду після замішування розчину ні в якому разі не можна. Пам'ятайте про це і відразу вливайте необхідний обсяг рідини.

table_pic_8Великі обсяги готуються за допомогою дриля з міксером. Тут важливо дотримуватися пропорції компонентів, а сам процес розмішування проходить швидко і якісно.table_pic_9Наноситься перший шар. Все дуже просто: розчин густим шаром розподіляється по поверхні за допомогою кисті-макловиці.

Причому склад розподіляється окремими мазками, не треба водити пензлем по одному місцю в різних напрямках.

Якщо обсяги робіт великі, то має сенс застосування спеціального розпилювача для нанесення Пенетрон.table_pic_10Особлива увага приділяється складним ділянкам конструкції. До них відносяться місця гідроізоляції між бетонною підлогою і стіною, а також вводи комунікацій та інші елементи, які порушують цілісність поверхні.

Наносити склад особливо ретельно, щоб не залишилося навіть маленького ділянки без покриття.table_pic_11Через 1-2 години наноситься другий шар Пенетрон. Процес виглядає так:

  • Підставу зволожується за допомогою розпилювача або дрантя;
  • Другий шар наноситься так само, як і перший, але для надійності можна рухати кисть перпендикулярно першого нанесення.

Якщо другий шар наноситься більше ніж через 6 годин після першого, то варто пройтися по поверхні металевої щіткою перед її обробкою.

table_pic_12Поверхня після обробки потрібно підтримувати у вологому стані. Робиться це протягом перших 3 діб. 1 або 2 рази в день вам необхідно зволожувати підлогу або стіни. Основа повинна бути постійно вологим, як на фото.

Що стосується статі, то на нього можна застелити плівку, вона не буде випускати вологу. Через три доби її потрібно зняти.

Перед подальшою обробкою поверхня повинна сохнути не менше 3 тижнів. Тільки після закінчення цього терміну можна наносити фарбу або штукатурку.

Висновок

Використовуючи огляд як інструкцію, будь-яка людина зможе якісно гідроізолювати стіни, підлогу або фундамент. Відео у цій статті, допоможе розібратися в темі ще краще. Якщо у вас є питання — питайте в коментарях.



Похожие предложения
Дата добавления: 10-05-2017, 16:31
Статьи по теме
Дизайн кухні в хрущовці і сталінці: оформлення інтер'єру, проект, відео і фото
Особливістю кухонь в хрущовках є компактні габарити – 5-7 квадратних метрів. Тому їх...
Кессонірованний стелю: види та монтаж
Оздоблення стелі Кесонний стеля – один з найбільш витончених способів архітектурного...
Як не заплутатися в різноманітності видів кабачків
Щоб урожай порадував великою кількістю плодів, необхідно зробити правильний вибір і...
МДФ накладки: оббивка металевих дверей, відео-інструкція з монтажу своїми руками і фото
Встановлюватися МДФ накладки на металеві двері почали відносно недавно і досить-таки...
Ванна кімната 4 кв метра, дизайн маленького приміщення, розміщення раковини і унітазу, фото і відео
У даній статті мова піде про те, як оформити дизайн ванної кімнати 4 кв м. Я поділюся з...
Огляд кращих сортів абрикоса для середньої смуги Росії: особливості вирощування та догляду
Абрикос – деревне рослина сімейства «розоцвіті» поширювалося з Китаю країн з жарким...
Навіс для автомобіля на дачі: види та матеріали, креслення з розмірами ифото
Зовсім необов'язково робити стаціонарний гараж на дачній ділянці. Можна обійтися...
Коли варто купувати ліжко окремо від матрацу
Під час заміни ліжка можна заощадити кошти, замінюючи лише ліжко - тобто, ви обираєте...
Дизайн маленької спальні 9 кв м: інтер'єр кімнати в світлих і темних тонах, відео і фото
Не знаєте, як в маленькій кімнаті облаштувати затишний інтер'єр? Набравшись досвіду в...