Завести на своїй присадибній ділянці красуню–грушу зовсім непросто.
Бажання вирощувати таку садову культуру передбачає передчасну інформованість про її основних біологічних характеристики, переваги до певної грунті і вологості, грамотних способи захисту дерева від небажаних шкідників і захворювань.
Тільки зумівши подружитися з деревом, можна отримувати прекрасні врожаї грушоподібних плодів. Сортів груші величезна кількість.
Далі наводиться опис гібрида Пам'яті Яковлєва, є осіннім сортом.
З усіх груш, дозріваючих пізньої осені, гібрид є найпершим.
Сорт у місті Мічурінськ (Тамбовська область), у Всеросійському науково — дослідному інституті садівництва імені В. В. Мічуріна. Його плоди неймовірно м'які і соковиті на смак.
Вони не здатні довго пролежати. У дерева заокруглена крона і практично на всіх гілках величезна кількість листя. Верхівка пишна.
Грушоподібні плоди, ніби ялинкові іграшки, усипають дерево насиченого зеленого кольору. Плоди відливають золотом, а з боків простежується рум'янець світло–рожевого відтінку.
Після їх вживання терпкість зовсім не відчувається, лише крапелька кисло–солодкою родзинки бадьорить і наповнює енергією. Плоди, які є вишуканим десертом, містять велику кількість цукру.
Можливо, Вам буде цікава стаття про смачний сорт груші Дюшес. Про правила посадки і догляду за грушею Ви можете почитати тут.Зазвичай вони вживаються не тільки у свіжому вигляді, але і в переробленому. З такої груші виходять відмінні повидла, напої та варення.
Сорт є скороплодным. Поласувати першим урожаєм можна на третій рік життя дерева. Груша сама по собі дуже примхлива.
Плодоносити в такі короткі терміни життя – неймовірна особливість сорту Пам'яті Яковлєва. Завдяки цьому така груша, яка отримує на свою адресу з кожним роком все більше позитивних відгуків, зустрічається практично у кожному куточку середньої смуги Росії.
Корисно знати: гібрид груші пам'яті Яковлєва не може виростати в північних районах. Він може вимерзнути.Дерево дає чудові врожаї.
Симпатії до цього дерева у більшості випадків обумовлені його міцним імунітетом до різних хвороб груші.
Йому не страшна парша. Сорт прекрасно адаптується до середніх морозів.
До того ж, він сам себе здатний себе обпилити. Додаткових запилювачів він не вимагає.
На основі цього гібрида вченими – селекціонерами виводяться нові сорти.
Посадка придбаного саджанця проводиться у весняний час.
Увага: при покупці ретельно оглядайте пропонований гібрид. У здорового коріння саджанця не повинні бути пересушеними.Після покупки корінці деревця необхідно замочити у воді на кілька днів. Після закінчення зазначеного строку на присадибній ділянці вибирається сприятливе місце для цієї садової культури.
При цьому воно повинне добре освітлюватися і не перебувати поруч зі стінами будівель. Зазвичай в посадкову яму кладуть перегній.
Обережно розподіливши корінці, їх слід присипати землею. Ні в якому разі не можна заглиблювати в землю кореневу шийку. Вона повинна знаходитися на поверхні землі.
Подальший догляд за деревом полягає в постійних рясних поливах. Здійснюється обрізка груші. Ранки на стовбурі обробляються садовим варом.
Огляд сорти груші Пам'яті Яковлєва дивіться у наступному відео: