» » Що таке тропічний душ і чи варто його купувати

Що таке тропічний душ і чи варто його купувати



Тропічний душ є одним з основних трендів в сучасній сантехніки для ванної кімнати. Його рекламують всюди, приписуючи чи не чудодійні терапевтичні властивості.

Але чи так все райдужно насправді і що ж все-таки являє собою цей загадковий тропічний душ. Давайте спробуємо розібратися.

це таке

Тропічний душ – це опція стельових душових лійок, що досягається за рахунок використання спеціальної насадки.

На відміну від звичайного вертикального душа, вода з тропічного подається дрібними краплями і попередньо насичується повітрям.

Завдяки цьому душ виходить м'якше і відчувається шкірою приблизно так само, як дрібний літній дощик. Плюс знижується витрата води в середньому на 20-30%.

Основні особливості насадки для тропічного душу – це великий розмір і наявність аератора (отвори для подачі повітря).

Який ефект

Тропічний душ максимально близький до дощу, тому зрозумілий і сприймається людським організмом позитивно.

Він приємний і дозволяє буквально насолоджуватися кожною миттю, проведеним під краплями води. Причому це не перебільшення, відчуття від прийняття тропічного душу насправді чудові, особливо коли людина стомлена.

Терапевтичний ефект виражається саме в максимальному розслабленні під час водних процедур. Він дещо перебільшений виробниками сантехніки, але все ж цілком відчутний і сприятливо впливає на психологічний стан, дозволяючи успішно відновлюватися після важкого робочого дня.

А ось митися під тропічним душем не зовсім зручно. Безперервний потік із звичайної душової лійки змиває забруднювачі і мило набагато ефективніше і швидше. Тому ручної та верхній душ рекомендується використовувати в парі, перший для миття, другий для задоволення.

Як варіант також можна придбати верхній душ з декількома режимами подачі води – інтенсивним для миття і тропічним для розслаблення. У багатьох виробників передбачені обидва режими (Grohe, Hansgrohe, BelBagno, Slezak Rav і т. д.).

Обладнання

Якщо ви хочете поніжитися під тропічним душем і привести в порядок нерви, то вам необхідно придбати сантехнічне обладнання з відповідною опцією.

Причому бажано щось якісне, так як бюджетні китайські моделі, як правило, не дають потрібного ефекту. Часто їх купівля – марна трата грошей.

Видів обладнання з функцією тропічного душу досить багато. Об'єднує всі пропоновані пристрої не найнижча ціна і це, мабуть, єдиний недолік «штучного дощу».

Верхній душ

Існує кілька видів верхнього душу:

  1. З монтажем через кронштейн до стіни.
  2. З монтажем до стелі.
  3. З вбудовуванням в стелю (потрібен спеціальний металевий каркас).

Перший варіант найбільш простий в установці, так як не вимагає проведення комунікацій в стелі. Підключення виконується, як правило, до вбудовуваного змішувача. Труби ховаються в стіні. Ціна бюджетної лійки від 2150 крб., європеєць обійдеться від 10 000 руб.

Стельові види верхнього душу використовуються набагато рідше, так як для їх установки потрібен підвісний або натяжна стеля. А робити його у ванній кімнаті, мало кому хочеться.

Крім складнощів з монтажем є й інші неприємні моменти, зокрема ціна. Стельові лійки ще по кишені більшості людей (від 3000 руб.), а от панелі, вбудовані в стелю коштують дуже дорого.

Вартість деяких моделей доходить до 200-250 тисяч. І варто зауважити, що ціна не обГрунтована якимось надскладним пристроєм або застосуванням дорогих матеріалів.

Душові стійки

Душові стійки зручні тим, що вже є комплектом з ручного і верхнього душу.

тобто, не потрібно нічого додатково докуповувати і встановлювати. А якщо придбати стійку в комплекті зі змішувачем, то монтаж і зовсім не займе більше декількох годин.

Готові душові стійки типу «тропічний дощ» актуальні і при споруді літнього душа на дачі. Це один з найпростіших, але в той же час дієвих способів споруди для прийняття водних процедур.

Купити стійку з опцією тропічного душу непоганої якості можна в межах 14-19 тисяч рублів, але перевірені часом італійці і німці обійдуться все-таки трохи дорожче — від 22 тисяч рублів за комплект.

Душові панелі

В душову панель крім верхнього тропічного душу, ручної лійки і вбудованого змішувача, входять форсунки для гідромасажу. Через функції гідромасажу, панелі вкрай чутливі до якості води, тому використовувати їх рекомендується з фільтром.

Також потрібно середнє або високе тиск у водопроводі, якщо його немає, доведеться встановлювати додатково водяний насос, причому не тільки на холодну воду, але і на гарячу.

Ще одним обмеженням є висока вартість, хороші моделі починаються від 35 000 рублів, хоча непоганий Китай можна взяти в межах 15-20 тисяч.

Вибір змішувача

Вважається, що обладнання з опцією тропічний душ необхідно використовувати з термостатичними змішувачами, які здатні підтримувати задану температуру води, незалежно від перепадів тиску у водопроводі.

Дана рекомендація цілком логічна, так як тропічний душ призначений для релаксації, а зміна температури води під час миття, а також довга налаштування важеля або вентилів може зіпсувати весь ефект.

Тим не менш, обов'язковими термостатичні змішувачі є тільки на гідромасажних душпанелях. А ось верхній душ і стійки цілком можна використовувати із змішувачем без термостата.

З умовою, звичайно, що в квартирі нормальна водопровідна система і при включенні крана на кухні, у ванній вода не стає гарячою чи холодною.

Ціни для огляду взяті з інтернет-магазину http://sansmail.ru, який є офіційним дилером провідних європейських, російських і китайських виробників сантехніки з опцією тропічний душ.

Як вибрати тропічний душ, дивіться поради фахівців в наступному відео:



Похожие предложения
Дата добавления: 26-05-2017, 12:04
Статьи по теме
Как сделать фундамент под гараж
Несмотря на то, что гараж является нежилым помещением, а скорее хозяйственной...
Жовтіє часник навесні — як врятувати урожай?
Чому жовтіє часник навесні, що робити з цією проблемою? Це питання мучить безліч...
Болгарський перець: користь, шкоду і склад вітамінів в залежності від кольору
Болгарський перець – це овоч, без якого не обходиться жоден літній салатик. Він просто...
Штукатурка стін по маяках, технологія штукатурних робіт, високоякісні матеріали, фото і відео
Що таке штукатурка стін по маяках? Давайте з'ясуємо, наскільки це складний процес, і...
Вибір і укладання ковроліну своїми руками
Все про влаштування підлог Ковролін – одне з найпопулярніших килимових покриттів, яке...
Види світильників з дистанційним пультом управління
Про електриці З кожним роком з'являється велика кількість новітніх технологій, які...
Гербера: красивий і яскравий багаторічник для Вашого саду
Квітка гербера зовні дуже привабливий і має велику популярність серед садівників....
Аерація газону: що це таке і чи можна провести процедуру своїми руками
Красивий смарагдовий газон, будь то місце біля декоративного водоймища, територія для...
Дизайн передпокою в хрущовці: обробка приміщення в малогабаритній квартирі, відео і фото
У свій час горезвісні будинку хрущовського періоду дозволили мільйонам людей змінити...