Нерідко дачу складно облаштувати усіма необхідними цивілізованими елементами побуту. Однак при бажанні до всього можна пристосуватися. Навіть якщо стоїть питання про виготовлення умивальника на дачі своїми руками, то тут існує велика кількість варіантів і оригінальних рішень.
У цій статті буде надано низку оригінальних і простих умивальників, які можна зробити своїми руками.
Всі умивальники в цілому можна розділити на три категорії:
Що стосується першого варіанту, то він є найбільш популярним вирішенням багатьох дачників. Така конструкція зручна у використанні, яку при необхідності можна з легкістю модернізувати.
Зверніть увагу! Такий умивальник можна на зимовий час занести в комору.
Як правило, умивальник-тумба обладнаний такими елементами:
Компактні розміри такого умивальника дозволяють вмістити його в будь-якому зручному місці.
Деякі обмеження накладають навісні або настінні умивальники. Виходячи з його назви, їх можна закріпити тільки у вертикальній поверхні, наприклад, до стіни або до стовпа. Такий агрегат обладнаний спеціальною нержавіючої опорою. З цієї причини його можна розташовувати на вулиці під відкритим небом. Його мала вага і естетичний вигляд не зіпсують загальну картину на дачі.
Умивальник без тумб не менш затребуваний. Він має металевий каркас, який оснащений міцним кріпленням. Як видно з цих варіантів один точно підійде для дачі, так що мати засіб для підтримки чистоти можливо!
Одним з оригінальних рішень являє собою вуличний умивальник з простої пластикової пляшки. Для цього буде потрібно зрізати дно пляшки. Після, пляшка закріплюється на стовпі або на інший стійці вниз шийкою. Кріпитися вона за допомогою дроту чи цвяхів, хомутів. Так, умивальник з пластикової пляшки готовий.
Зверніть увагу! Перевага такого варіанта в тому, що його можна зробити своїми руками протягом декількох хвилин!
В кінці пляшку заливається вода і при необхідності відкривається кришка для миття рук.
Інший варіант полягає у використанні пластикової п'ятилітрової пляшки, каністри або бочки. Для такого випадку необхідно придбати:
В обраній ємності просвердлюється отвір, що за розміром відповідає діаметру крана.
Зверніть увагу! Роблячи подібне спорудження, важливо подбати про водовідведенні, наприклад, викопати невелику вигрібну яму.
Після, в бак монтується кран і акуратно затискається гайкою. При цьому з двох сторін повинна бути гумова прокладка, щоб запобігти протікання.
Не менш цікавий варіант вуличного умивальника виготовленого з дерева. Безумовно в такому разі потрібно докласти куди більше зусиль, але вони того варті. Отже, для виготовлення дерев'яного умивальника знадобиться дошка 2,5×15 див. Розмір конструкції вибирається індивідуально, в залежності від розміру самого умивальника і ємності для води. Попередньо кожну заготовку відміряють за розміром і з'єднуються саморізами. У верхній частині конструкції між бічними стінками розташовується бочок. Дно умивальника викладається рейками 2×4,5 див.
Зверніть увагу! На випадок витоку бочка, задню стінку або кришку краще закріпити саморізами або встановити навіс для відкривання кришки.
Під умивальником можна встановити дверцята, які додатково можна забезпечити ручкою і замком для зберігання певних речей.