Навіть незважаючи на те, що в світі глобальне потепління, в більшій частині нашої країни зими залишаються дуже суворими і сніжними.
Саме останній фактор постійно ускладнює не тільки рух автомобільного транспорту, але навіть і звичайних пішоходів. Багато в чому це питання актуальне більше для громадян, які мають заміські будинки або дачі, адже там розчищати сніг їм доводиться самим, а не сподіватися на комунальні служби.
Звичайно, деякі можуть дозволити собі купити спеціальні снігоприбиральні машини невеликих розмірів, проте більшості це не по кишені. Саме тому скребок для снігу був і продовжує залишатися вельми необхідним інструментом.
Сучасні варіанти скребків для снігу можуть бути найрізноманітнішими. Приміром, є варіанти ручні, а є механічні. При цьому перші коштують набагато дешевше.
Проте всі моделі відвалів об'єднують певні властивості:
Остання не повинна ковзати в руці і мати погану теплопровідність, що обГрунтовано необхідністю зберігати тепло рук людини її використовує.
З цього випливає, що вибір необхідного варіанту скребка для очищення снігу слід засновувати на зазначених властивості.
Порада фахівця: краще всього, якщо пристрій буде зроблено своїми руками з алюмінію.Це потрібно для того, щоб пристрій було легким, але в той же час міцним. За рахунок цього той, хто буде використовувати скребок, менше втомиться, а шанс того, що пристосування поламається, мінімальний.
зауважте: за характеристиками покупні скреперні пристрою мало чим перевершують ті моделі, які можна зробити самостійно. Тому для чищення свого двору або тротуару рекомендується робити скребок своїми руками.Найпростіше зробити варіант, який зовні буде схожий на велику лопату.
Для виготовлення знадобиться алюмінієвий лист, чий розмір буде приблизно 30 на 50 див.
При цьому вгорі у нього повинна бути зігнута сторона таким чином, щоб вийшов бортик висотою близько 5 див.
До того ж, для більшої функціональності, бічні борти можна таким же чином загнути, а рукоятку можна зробити зі звичайного живця для лопати.
Для створення скребків, що мають бортики, виготовлені з соснової дошки, необхідно підготувати з такого ж матеріалу ще й рейку.
Розміри останнього кожен робить більш зручними для себе. Також потрібно взяти лист оцинкованого заліза, щоб його розміри становили 73 на 70 см.
Робиться такий варіант соскоба дуже просто. До листу заліза потрібно прикріпити шурупами (можна навіть саморізами) зроблені з дощок бортики. Після цього кріпиться і сама рейка, яка буде виступати в якості рукоятки.
Фахівці рекомендують: можна використовувати замість рейки звичайний держак від лопати. При цьому бажано, щоб довжина і ширина пристрої дозволяла його вільно переміщувати через дверні отвори і хвіртки в заміському будинку.Природно, краще використовувати саме моделі на колесах. Застосування соскоба дуже полегшує прибирання снігу.
Для створення такого варіанту пристрою необхідно підготувати алюмінієву трубу, чий діаметр становить 27 див.
Після цього з неї потрібно вирізати сектор, розмір якого на кілька сантиметрів буде менше півкола.
Отримана в результаті деталь застосовується в якості самого леза.
Раму можна використовувати від старої дитячої коляски. Також знадобляться водопровідні труби залізні (старі).
Далі необхідно здійснити наступні дії:
В результаті вийде дуже зручний і функціональний пристрій, який при використанні не буде дряпати дорожнє покриття.
У більш просунутих моделях можна встановити на колеса движок, щоб сніговий штовхач був ще більш зручний у користуванні.
Дивіться відео, в якому майстер наочно показує, як самому зробити простий і надійний лопату для прибирання снігу: