» » Утеплювач для лазні та сауни: полімерні та інші матеріали для стін і інших покриттів, відео і фото

Утеплювач для лазні та сауни: полімерні та інші матеріали для стін і інших покриттів, відео і фото



Використовуйте кам'яну вату, вона безпечна і не вимагає використання засобів захисту при роботі. Достатньо звичайних текстильних рукавичок.

Утеплення приміщення

Розберемося з робочим процесом. Він однаковий для всіх підстав, є лише один нюанс – якщо у вас бревенчатое будова, то заздалегідь прокладете міжвінцевий утеплювач, не потрібно сподіватися тільки на мінвату.

Інструкція по проведенню робіт своїми руками:

ИллюстрацияОписание етапуtable_pic_6Готуються заснування. Стіни і стеля повинні бути сухими і чистими. При наявності нерівностей їх слід усунути. У нашому випадку поверхні обшиті сосновою дошкою.table_pic_7Споруджується решетування. Конструкція збирається і на стелі і на стінах. Брусок повинен відповідати товщині утеплювача.

У нашому випадку на стелю і одну стіну кріпилися елементи 40х50 мм, а на три інші стіни 50х100 ммtable_pic_8Крок розташування каркаса – 590 мм. Таку відстань дозволить не закріплювати плити, а розміщувати їх враспор. Завдяки цьому укласти утеплювач в лазню можна вдвічі швидше.table_pic_9Утеплюється стелю. Так як тепло завжди йде вгору, починати слід саме з стелі лазні. Аркуші акуратно вставляються в обрешітку по порядку.

Спочатку заправляється одна сторона, потім інша. Робіть все акуратно, щоб не пошкоджувати мінеральну вату і домогтися найкращого ефекту утеплення.table_pic_10При укладанні приділяйте увагу стиків між листами. Чим вони будуть щільніше, чим менше тепла буде губитися.

Стиковку починайте саме з з'єднання, а далі заправляйте листи по всьому периметру, так простіше всього щільно і якісно з'єднувати елементи.table_pic_11Утеплюються стіни по всьому периметру. Утеплення стін лазні нічим не відрізняється від стелі. Ця частина робіт навіть простіше завдяки тому, що працювати зручніше і елементи краще тримаються в конструкції.table_pic_12Після укладання всіх цілих шматків можна приступати до вузьких ділянках. Для цього вам потрібно точно виміряти відстань.

Пам'ятайте про те, що при розмітці утеплювача потрібно додавати 10 мм для того, щоб елемент щільно розташовувався в латах і добре тримався без додаткової фіксації.table_pic_13розрізається Матеріал за потрібними розмірами. Для цього аркуші розмічаються олівцем або фломастером і ріжуться ножем. Досвідчені майстри працюють без направляючої, але вам краще ставити її, щоб не зіпсувати утеплювач.table_pic_14Всі стики проклеюються фольгованим скотчем. Тут все просто:

  • В місцях проходження брусків стрічка клеїться так, щоб захоплювати два краї мінвати і закривати дерев'яний елемент;
  • На поперечних стиках просто заклеюється з'єднання. Важливо добре притискати стрічку, щоб вона трималася як можна краще.
table_pic_15Так повинен виглядати готовий результат роботи. На фото видно, що всі з'єднання і стики ретельно заклеєні і на поверхні немає жодного відкритого ділянки.

Особливу увагу приділіть стику стелі і стін. Краще там наклеїти два шари стрічки, щоб забезпечити максимальну надійність.

table_pic_16Нарізається брусок контробрешетку. Він розташовується вздовж основного каркасу. Кріпитися елементи будуть через фольгированную стрічку, що також важливо, адже ви не будете пошкоджувати утеплювач в процесі проведення робіт.table_pic_17Брусок кріпиться до поверхні. Робота проводиться з використанням саморізів по дереву, які розташовуються з кроком в 35-40 см. не з'єднуйте елементи впритул, залишайте деформаційний зазор в 5 мм.

В приміщенні будуть значні перепади температури і вологості, і конструкція неминуче буде грати.table_pic_18Після монтажу контррейки можна обшивати стіни і стеля. Важливо використовувати матеріали з листяних порід дерева. Монтаж проводиться так само, як і на звичайну обрешітку.table_pic_19Так виглядає оброблена поверхня. Завдяки фольгированному шару під вагонку не треба укладати пароізоляцію, що спрощує робочий процес. Якщо вагонка буде кріпитися вертикально, то контробрешетку потрібно розташовувати горизонтально

Якщо вагонка буде кріпитися вертикально, то контробрешетку потрібно розташовувати горизонтально

Висновок

Фольгований утеплювач для лазні — саме ефективне і просте в реалізації рішення. Відео у цій статті, допоможе розібратися в темі ще краще, якщо є питання — питайте в коментарях.



Похожие предложения
Дата добавления: 27-06-2017, 14:00
Статьи по теме
Дитяча кімната в східному стилі: основні моменти
Дизайн інтер'єру Східний стиль поєднує в собі натуральні матеріали, він насичений...
Як зробити електропроводку в лазні своїми руками
Лазня і Сауна Велика кількість людей є любителями лазні. Однак без елементарних...
Стельовий плінтус з пінопласту: монтаж
Оздоблення стелі Плінтус з пінопласту – швидкий і недорогий спосіб декоративного...
Будуємо альтанку своїми руками просто і красиво: докладний проект з описом, розмірами і фото
Що може бути краще, ніж в теплу пору року випити чаю на дачі на свіжому повітрі. І якщо...
Вирощування солодкого перцю: підбір сорту, підготовка до посіву і поради по догляду
Перець солодкий є бажаним гостем на будь-якому столі, оскільки в ньому є багато...
Стовп для електрики на дачі: ціна, правила установки і підключення
В даний час нас оточує повсякденна суєта і всі «принади» міського життя. Шум...
Наждачний папір: покриття для металу та інші види, маркування, зернистість, відео і фото
Виходячи з нього, діаметр зерен може варіюватися від 3 мкм — для тонкої поліровки, до 1...
Особливості і застосування профільних труб
Профільні труби є незамінним матеріалом у багатьох галузях промисловості та будівництва...
Утеплення підлоги піноплекс: технологія монтажу під бетонну стяжку
Пеноплекс – універсальний матеріал, який застосовується для утеплення стін з...