» » Ґрунтовка для стелі – види і особливості застосування

Ґрунтовка для стелі – види і особливості застосування



Оздоблення стелі

Жоден ремонт не здатний обійтися без простий, на перший погляд, рідини, як грунтовка. Ґрунтовка являє собою спеціальну рідку суміш, яка наноситься на поверхню безпосередньо перед її обробкою фарбою або наклейкою шпалер. В її складі головним чином знаходяться різні види клею, смоли, бітуми і масла, прискорювачі висихання, пігменти та інші різні добавки.

Кожен компонент вкрай важливий, оскільки без них вона не зможе виконувати своєї головної функції. Також слід зауважити що основа грунтовки може відрізнятися, наприклад:

  • Мінеральна.
  • Акрилова.
  • Алкідна.
  • Олійна і так далі.

В кожному окремому випадку буде потрібно той чи інший вид грунтовки. Що стосується вибору грунтовки для стелі, то саме цьому питанню і буде присвячена ця стаття.

Навіщо потрібна грунтовка та її види

Ґрунтовка для стелі

Завдяки такому процесу, як грунтування, виникає реальна можливість накладати шар за шаром обробний матеріал. Саме завдяки цій рідині шпалери або фарба буде набагато краще і якісніше триматися. Деякі ґрунтовки перешкоджають виникненню корозії, а також швидкого зносу оздоблювальних матеріалів. З цієї причини використання грунтовки є необхідним і обов'язковим.

Важливо! При використанні грунтовки для стелі під фарбування, значно знижується витрата фарби. Особливо це добре і важливо, коли фарба, використовувана для стелі дорога!

Що стосується видів грунтовки, то вона, як говорилося вище, має деякі відмінності. Так, наприклад, вона може мати властивість глибоко проникати в оброблювану поверхню. Також існує варіант грунтовки, яка виконує роль як зміцнення поверхні. До її складу входять всілякі клейові компоненти, які не дозволяють тій чи іншій поверхні пускати тріщини.

Проте така грунтовка має один великий мінус. Її використання неприпустимо для поверхні міцною і дуже щільною. В результаті на такій поверхні утворюється плівка, яка з часом може відшаровуватися і, відповідно, прискорить процес руйнування оздоблення. Тому її рекомендується застосовувати тільки для тих поверхонь, які відрізняються гарною поглинанням або поверхню на рихлому основі.

Також можна виділити ґрунтовку загального характеру. Вона дозволить збільшити якість зчеплення фінішної обробки з підставою стіни. Саме такі грунтовки у більшості випадків застосовують при обробках стель, але тільки в тому випадку, коли він буде фарбуватися.

Особливості нанесення грунтовки

Особливості нанесення грунтовки

Перед нанесенням грунтовки на стелю, важливо попередньо очистити поверхню від усіх можливих забруднень. Наприклад, залишки старої побілки, шпалер або іншого оздоблювального матеріалу.

Важливо! Безпосередньо перед нанесенням першого і наступного шару грунтовки, в приміщенні рекомендується здійснити вологе прибирання. Це дозволить прибити всю пил, яка могла б поширитися на поверхню ґрунтованого стелі.

Після цього можна нанести ґрунтовку на стелю. Для цього використовується валик або широка пензлик. Деякі види грунтовок будуть мати потребу в розведенні їх з водою. З цієї причини в кожному окремому випадку, перед її застосуванням важливо ознайомитися з інструкцією по її експлуатації, яка розташовується на етикетці каністри.

Отже, як видно з усього вищесказаного, використання грунтовки для стелі справа обов'язкове. Найголовніше здійснити правильний її вибір. У такому випадку вся обробка зможе прослужити не один рік.



Похожие предложения
Дата добавления: 30-05-2017, 20:16
Статьи по теме
Особенности и преимущества дверей с терморазрывом
Двери являются ключевым элементом в современных системах энергосбережения и управления...
Огляд дизайну будинків і котеджів в Харкові від дизайн-студії "ХАТА DESIGN"
Вважається, що чим просторіше житло, тим воно комфортніше. Це дійсно так. Але не у всіх...
Як виростити вишню з кісточки в домашніх умовах
З'ївши смачну вишню, у нас може з'явитися бажання посадити такий же сорт у себе на дачі...
Розпилювачі до обприскувачів: види​ та класифікація за продуктивністю
Обприскувачі - це ключові інструменти в сучасному сільському господарстві, що...
Дзеркала в інтер'єрі квартири: поради та рекомендації
Дизайн інтер'єру Дзеркала — дивовижний інструмент дизайну, який може до невпізнанності...
Будуємо альтанку своїми руками просто і красиво: докладний проект з описом, розмірами і фото
Що може бути краще, ніж в теплу пору року випити чаю на дачі на свіжому повітрі. І якщо...
Як пересадити смородину на нове місце за всіма правилами
На питання, коли здійснювати пересадку смородини на нове місце, єдиної відповіді не...
Ялівець в ландшафтному дизайні
Ландшафтний дизайн Одне з вічнозелених рослин, яке належить до роду кипарисових, є...
Ніша для штор з гіпсокартону під карниз, як її зробити своїми руками: інструкція, фото і відео-уроки, ціна
Ніша для штор - варіанти можливі. Ніша з гіпсокартону для штор навряд чи може носити...