Для початку, клеяться монотонні фонові полотна світлого відтінку. Потім шматки товстих масивних, наприклад, флізелінових аркушів. Ці вставки можуть бути різними за розміром і формою. Класичний стиль припускає використання прямокутних конструкцій, але можна і поекспериментувати, обклеюючи стіну геометричними фігурами.
Також досить оригінальною прикрасою інтер'єру будуть рідкі шпалери, що імітують тканинне покриття. Вони безпечні, виготовлені з натуральних матеріалів, що допускає їх використання в дитячій кімнаті.
Комбінування у вітальні допоможе розділити приміщення на функціональні зони, візуально відокремити їх один від одного, надати смислове навантаження кожної окремої частини території.
У залі можна застосувати метод, званий «акцентна стіна». Так, стіна за телевізором, виділяється яскравим відтінком, різко контрастує з фоном кімнати. Для посилення ефекту над цією зоною можна зробити перехід зі стіни на стелю.
Приклади комбінування шпалер
Якщо у вашому будинку багато ніш, арок і виступів, будь вони створені за задумом будівельника або є незручностями планування квартири, все це потрібно використовувати для створення оригінального інтер'єру.
Часто господарі просто намагаються приховати такі місця від сторонніх очей, проте дизайнери рекомендують всіляко їх виділяти.
Клеєння шпалер в нішах і виступах зазвичай проводиться контрастують яскравими квітами або рельєфними полотнами. У вас світлі шпалери? Зробіть темну нішу! Дрібний візерунок на стінах – оформляйте виступ шпалерами з великим візерунком!
Арка, обклеєна шпалерами
Наостанок, декілька порад:
Сподіваємося, наша стаття була для вас корисною. Для того щоб більш точно розібратися в технологічному і практичному питанні, на нашому сайті представлена докладна фото - і відео-інструкція, в якій ви знайдете корисну інформацію з даного питання.