» » Що їдять индоутки: рекомендації по харчуванню домашньої птиці

Що їдять индоутки: рекомендації по харчуванню домашньої птиці



Батьківщиною індокачок вважається Південна і Центральна частини Америки.

Індокачка або мускусна качка, як її прийнято називати, вважається самим відповідним видом птахів, який можна розводити і на домашньому подвір'ї, і на фермерській землі.

Чим годувати індокачок в домашніх умовах і правила розведення птиці — ці питання будуть розглянуті в даній статті.

Опис

Головною перевагою даної породи є їх норов і характер.

При вмісті качок на м'ясо, мускусні качки є оптимальною породою, так як вони, як бройлерні кури, швидко ростуть і набирають вагу.

Тримають їх зазвичай до настання осінньої пори, після чого забивають на м'ясо.

Цікавий факт: индоутки не приносять зайвих клопотів, дуже легкі в утриманні, та доглядати за ними досить просто, а також вони доставляють масу задоволення від отримання надзвичайно смачних і корисних яєць і м'яса.

Якість м'яса молодняку на високому рівні – воно є дуже ніжним і м'яким, тому підходить для приготування особливих вишуканих страв, наприклад, качка з яблуками, запечена в духовці.

Чим годують

Раціон дорослої мускусної качки в три рази менше, ніж раціон харчування качок інших порід.

Отже, в раціон харчування дорослої мускусної качки можуть входити наступні компоненти:

  • зернові культури, а саме це: овес, пшениця, ячмінь, кукурудза – дані корми є основним джерелом живлення;
  • різні мішанки, які є натуральним виглядом корму, їх можна приготувати в домашніх умовах, використовуючи відходи з городу і вирощені овочеві культури, заощаджуючи при цьому фінансові заощадження;
  • крім усього іншого, можна придбати в магазинах вже готовий комбікорм, висівки, макуху.
чи Знаєте Ви що: за добу доросла особина здатна з'їсти до 4-х кілограм основного корму і випити до літра води.

Дані розрахунки добового раціону необхідно враховувати при приготуванні кормів на всіх особин цієї породи птахів.

Натуральні продукти

Дорослі вживають у їжу практично все.

Найбільш корисними для них вважаються: бадилля буряка і моркви, огірки, пшениця і жито.

Наявність вівса в раціоні харчування индоутки також є дуже корисним, що дозволяє отримати птиці досить велику кількість білків та інших поживних елементів.

Важливо знати: овес необхідно за пару годин до годування запарювати водою, а після чого подавати разом з цією водичкою. Так овес буде краще засвоюватися організмом птиці і віддавати найбільшу кількість поживних мікроелементів. У сухому вигляді ця зернова культура може завдати шкоди здоров'ю птиці.

Приготування мішанок

Вологі мішанки є найбільш бажаною їжею для мускусних качок.

Вони з великим задоволенням будуть поїдати нарізану бадилля буряка і моркви, а також подрібнені овочеві культури (картопля, буряк, морква, гарбуз, кабачки, капусту).

Можна посипати все зерном і залити невеликою кількістю води. Така мешанка буде багата всіма необхідними мікроелементами.

Рада птахівника: балувати своїх пташок не рекомендується щодня. Досить буде приготування таких мішанок раз в два-три дні.

Комбікорм

У тих випадках, коли у разводчікі мускусних качок немає можливості займатися приготуванням мішанок, то можна полегшити своє завдання за допомогою придбання вже готового комбікорму, що складається з мікрогранул.

Готовий комбікорм продається за віковими категоріями, тобто для певного віку птиці є певний вид комбікорму, у складі якого знаходяться ті життєво-важливі речовини, які необхідні для даного віку.

Слід врахувати: при виборі такого годування свійських качок, комбікорм постійно необхідно змочувати водою.

Це обумовлено тим, що при поїданні качками сухого корму, можуть забитися носові ходи, розташовані на верхній частині дзьоба, що може призвести в свою чергу до небажаних наслідків. Більш того, при постійному вживанні комбікорми, качки мають потребу в більшому обсязі води.

Мускусні качки, на відміну від інших порід, не потребують в постійному доступі до водойм. Для задоволення всіх своїх потреб їм достатньо невеликого коритця або ванни з водою.

Природне харчування

Як було вище сказано, мускусні породи птахів взагалі не вибагливі у виборі їжі. Якщо ж біля загороди розташовується навіть невелика водойма, то ці птахи з великим задоволенням будуть поїдати різних черв'ячків, жуків і інших різних комах.

В літню пору раціон годівлі качок може складатися на половину з соковитих лугових трав, які поїдаються птахами в процесі вигулу.

Зверніть увагу: годувати їх рекомендується не рідше двох разів на добу.

В осінню пору качок можна випускати на вигул в сад. Вони є прекрасними санітарами саду, так як, незважаючи на досить холодну погоду, качки будуть поїдати різні падалиці ягід і фруктів.

Для того щоб качки під час вигулу відчували себе більш комфортно і не замерзали, необхідно по периметру саду розвісити підвісні годівниці з зерном.

зауважте: при вигулі птахів не варто забувати про їх істинної природи походження та здатності літати на далекі відстані. Тому перед вигулом у відкритому вольєрі або саду потрібно обрізати крила индоуткам до першого фаланга.

Ділянка, де будуть выгуливаться индоутки, повинен бути очищений від змісту на ньому різних стекол, дроту та інших не менш небезпечних блискучих предметів. Так як ці тварини не байдужі до всього блискучого, вони можуть вживати такі дрібні предмети в якості їжі, що буде згубно впливати на їхній організм і, врешті-решт, може призвести до летального результату.

Корм для пташенят

Для тільки що вилупилися пташенят розроблені спеціальні комбікорми, які можна придбати в магазині.

Не варто забувати про те, що мускусні каченята протягом перших днів свого життя здатні вживати тільки рухому їжу.

Тому варто подбати про створення таких умов, при яких каченята зможуть отримувати живильні речовини з рухомих предметів.

Зазвичай подрібнені яйця посипають на спинки самих каченят. Добові малюки є дуже цікавими і активно, бігаючи один за одним, заковтують дзьобиком зі спинок посипаний корм.

Візьміть на замітку: більшість досвідчених птахівників рекомендують годувати добових каченят натуральними продуктами. Тому, в першу добу життя їм необхідно давати подрібнене зварене вкруту куряче яйце.

Кількість годувань индоутят з кожним тижнем їх зростання поступово буде зменшуватися:

  • з 1 до 7 дня життя необхідно годувати не менше 5 разів на добу;
  • з 7 дня життя каченят до місяця рекомендується зберігати чотириразове годування;
  • починаючи з місячного віку можна годувати 3 рази на день;
  • дорослим особинам достатньо буде дворазового годування.

Раціон годівлі индоутят також повинен бути різноманітним. Вже на другий день життя індокачок можна додати до звареним яйцям невелику кількість молока і висівки, змішавши всі компоненти, повинна вийти жидковатая мешаночка. Якщо немає висівок, можна додати трохи хліба, попередньо подрібнити його в крихту.

На третій день раціон харчування можна трохи урізноманітнити додаванням зелені та сиру. На наступний день в мішанку зазвичай починають додавати шматочки фаршу або м'ясні відходи з кухні. Після чого з настанням кожного нового дня життя ваших підопічних, можна вводити в раціон харчування по одному новому інгредієнту, роблячи мішанку більш густий по консистенції.

З 21 дня життя каченят можна переводити на раціон харчування дорослої птиці. При цьому не варто забувати, що индоутки також потребують вітамінів і мінералів.

З метою збагачення їжі мінеральними добавками можна використовувати спеціально розроблений вітамінно-мінеральний комплекс для домашньої птиці «Сонечко». В прикладеній інструкції по застосуванню детально розписані дози внесеної добавки до складу основного корму.

При правильному підході до догляду і вирощуванню индоутят, малюки будуть досить швидко набирати вагу і незабаром стануть всеїдними мускусними дорослими качками, догляд за якими вже буде мінімальним.

У наступному відео також докладно розповідається про умови утримання і годівлі мускусних качок:



Похожие предложения
Дата добавления: 6-07-2017, 11:32
Статьи по теме
Дитяча кімната в стилі кантрі: поради та рекомендації
Дизайн інтер'єру Якщо згадати дослівний переклад з англійської мови, то слово «кантрі»...
Дизайн передпокою в хрущовці: обробка приміщення в малогабаритній квартирі, відео і фото
У свій час горезвісні будинку хрущовського періоду дозволили мільйонам людей змінити...
3д-підлоги для ванної, кухні та інших кімнат: інструкція по установці наливних покриттів, відео і фото
Тривимірна картина на підлозі здатна буквально перетворити приміщення Готовий...
Дитяча кімната в східному стилі: основні моменти
Дизайн інтер'єру Східний стиль поєднує в собі натуральні матеріали, він насичений...
Опис сортів перцю для теплиці з полікарбонату: для початківців і досвідчених садівників
Болгарський солодкий перець – це овоч, до якого навряд чи хтось залишиться байдужим,...
Як недорого зробити вольєр для собаки своїми руками: матеріали, основні вимоги, етапи робіт, фото і відео
В приватних і заміських будинках власники, як правило, заводять собаку, що виконує роль...
Клей для склошпалер: oscar (оскар), витрата
Склошпалери – міцне і надійне декоративне покриття, яке може використовуватися для...
Садові ліхтарі для освітлення дачної ділянки
Ландшафтний дизайн Ландшафтне освітлення – перевірений спосіб продовжити чарівність...
Дизайн кухні в сучасному стилі: рекомендації
Дизайн інтер'єру Кухня є тією частиною житла, де функціональність і зручність – це...