» » Вишня Любська: опис сорту, посадка і догляд

Вишня Любська: опис сорту, посадка і догляд



Сорт вишні Любська не випадково отримав широке поширення в Росії, так як володіє рядом перевагою порівняно з іншими сортами. Саджанці досягають у висоту не більше 2, 5 метрів. Крона розкидистої форми. Однорічні гілки трохи вигнуті, коричневого відтінку, мають сріблясте напилення. Узкоовальные листя щільні, темно-зелені. За характером плодоношення сорт відноситься до кустовидным вишням, які плодоносять на однорічних гілках (ви можете прочитати також про такі сорти вишні, як Харитоновская, Шоколадниця, Диво, Повстяна).

Опис сорту

вишня любськаМаса плоду досягає від 4 і більше грамів, округла верхівка, трохи притуплена, форма – серцеподібна, сік плоду – насичено-червоний. Кісточка буває, як середніх, так і великих розмірів: вільно відділяється від м'якоті, важить 0,3 р.

Плоди при повному дозріванні не обсипаються з гілок. М'якоть дуже соковита, апетитна, ніжна. Після посадки рослини починають плодоносити вже на 2-3 рік. Продуктивність зростає досить швидко.

Ягода має приємний кисло-солодкий смак. Можна їсти, як свіжі, так і застосовувати для виготовлення: варення, компотів, сушіння, джему, вина, для швидкого заморожування. Плоди дозрівають до середини літа – кінець липня, перша половина серпня.

Корисно знати: період цвітіння становить 5-8 днів, залежить від погодних умов і відбувається в середньопізні строки.

Сорт Любська відрізняється високою продуктивністю, так як з дерева можна зібрати близько 25 кг ягід. Морозостійкість середня. Скелетні гілки часто підмерзають. Плоди допускається зберігати до 1 місяця у свіжому вигляді. Одне з достоїнств відмінна транспортабельність плодів. Тривалість життєдіяльності дерева до 25 років.

Посадка і догляд

вишня любськаСорт вишні Любська любить догляд, органічні і мінеральні добрива. До достоїнств сорти можна віднести: високу продуктивність, привабливий вигляд плоду, смакові якості, хорошу транспортабельність.

Щоб виростити даний сорт, слід врахувати, що саджанці не люблять, як сирі грунту, так і кислі. Необхідний дренаж ділянки. У пристовбурні кола необхідно періодично додавати доломітове борошно.

Візьміть на замітку: сприятливий час для садіння саджанців – весна. Відстань між деревами має становити не менше 3 метрів. Дерева поливають після посадки акуратно. Кожного саджанця потрібно до 2 відер води. Сорт не використовують в північних широтах, так як переносить заморозки досить погано.

Формуючу обрізку саджанців виконують на 2 рік. Можна вкоротити гілки вишні на бічну нирку, поки вона не почала плодоносити. Світлолюбні дерева. Саджанці потребують обприскуванні навесні, яке захищає дерева від шкідників, грибкових захворювань (про можливі хворобах вишні читайте в цій статті).

Для цих цілей можна використовувати фунгіциди, інсектициди. Повністю обрізати слід прив'ялі гілки дерев. Боротися потрібно з кореневою порослю, а інакше сад перетвориться в джунглі.

Згідно з відгуками садівників, дає великий урожай вже 3 рік до 20 кг з дерева, радуючи своїм смаком, і не потребує особливого догляду.

Як правильно обрізати вишню, дивіться у наступному відео:



Похожие предложения
Дата добавления: 10-05-2017, 20:41
Статьи по теме
Утеплення фундаменту приватного будинку піноплекс: інструкція з монтажу своїми руками, відео і фото
Якщо раніше утеплення фундаменту не вважалося обов'язковою частиною будівництва, то з...
Заготівля насіння перцю в домашніх умовах - як правильно підготувати до розсаді
Болгарський солодкий перець приваблює багатьох своїм незрівнянним смаком і красивим,...
Дизайн-проекти кухні: оформлення елементів декору та інших предметів інтер'єру, відео і фото
Хочете облаштувати свою кухню самостійно? Думаєте, що це легко і просто? А ось і ні!...
Двоконтурні газові котли для опалення приватного будинку
Для автономного обігріву будинку недорогим рішенням залишаються газові котли: природний...
Виды современных тепловых насосов и их главные отличия
Отдельные виды тепловых насосов сильно различаются в зависимости от того, откуда...
Як зробити полицю з гіпсокартону своїми руками: етапи монтажу, відео-керівництво
Кожна сім'я через якийсь час стикається з проблемою дефіциту місця. Речей стає все , і...
Плюси і мінуси блок-хауса: види, розміри, поради з вибору
Будівництво будинку зі зрубу являє собою досить дорогу завдання, в порівнянні зі...
Поради з обслуговування твердопаливного котла опалення
Твердопаливні котли опалення є одним з найпопулярніших і найекономічніших способів...
Технологія вирощування дині Амал: опис сорту, способи посадки, фото і відео-інструкція
Диня Амал F1 – ранньостиглий гібрид дині, виведений в кінці XX століття у Франції. Цей...