» » Моєму натяжні стелі: основні правила і методи

Моєму натяжні стелі: основні правила і методи



Оздоблення стелі

Натяжні стелі впевнено зайняли своє місце серед оздоблювальних матеріалів, які використовуються для стель. Такі стелі практично не вимагають особливого догляду за собою, що робить їх унікальними в своєму роді. Єдине що потрібно для натяжних стель так це через якийсь час їх помити. Зараз розглянемо основні поради та рекомендації того, як правильно і чим мити глянсовий натяжна стеля.

Правила миття натяжної стелі

Через деякий час глянцева стеля може злегка потьмяніти. Саме це і буде яскравим сигналом до того, що він потребує вологого прибирання. Нижче наводяться поради та рекомендації, як і чим цей процес можна здійснити.

  1. Вибір м'якої губки. Забороняється використовувати жорстку і дряпаючий губку, яка може просто зіпсувати натяжну плівку. При цьому м'яка губка повинна бути злегка змоченою в мильній воді. Це важливо, так як в іншому випадку після прибирання на стелі залишаться розводи.
  1. Уникати дряпають предметів. Безпосередньо перед миттям з рук слід зняти кільця і інші прикраси, які випадково можуть пошкодити полотно.
  1. Не допускати механічного впливу. Неприпустимо використання миючих засобів, які мають у своєму складі абразивні добавки. Більше того, забороняється застосування засобів, які мають в собі тверді частинки.
  1. Забороняється застосовувати шкідливі миючі засоби. Наприклад, до цього числа можна віднести ацетон, які миттєво зіпсує плівку ПВХ. У більшості випадків негативна реакція на те чи інше миючий засіб виявиться дуже швидко. Наприклад, плівка може поморщитися, стати м'якою, зникнення малюнка, а також зміна кольору.
Правила миття натяжної стелі

Важливо! Миючі засоби, які містять в собі спирт, є ідеальним варіантом для миття натяжної стелі. Такі кошти не будуть залишати розлучень, а також з легкістю змиють практично будь-яке забруднення.

  1. При митті стелі можна натискати на плівку. Ні в якому разі не можна використовувати при митті натяжної стелі швабру. Більш того, мити стелю слід вкрай обережно, щоб не допустити зіткнення плівки з чорновим стелею. Це може зіпсувати полотно.
  1. Чітко дотримуватися інструкції. Головні подробиці того, як і чим найкраще помити натяжна стеля, можна дізнатися з інструкції від заводу виробника. У деяких згадується використання пилососа. Однак це можливо тільки в тих випадках, коли при монтажі натяжної стелі всі кріплення виконані якісно.

Важливо! Для миття натяжної стелі рекомендується використовувати воду, температура якої повинна складати +30°С – +40°С.

Технологія миття натяжної стелі

У відповідній температурі води, розбавляється відповідне миючий засіб. Після, використовуючи м'яку губку, злегка притискаючи полотно, віддаляється пил з поверхні стелі. При цьому важливо уникати різких рухів, які можуть призвести до сильного натисненню плівки. Консистенція мильного розчину повинна бути такою, щоб після висихання на стелі не залишалися ніякі розлучення. В іншому випадку доведеться повторно здійснювати процес миття.

Як говорилося вище, можна використати і пилосос. Але в цьому випадку не можна торкатися щіткою до полотна, а пилососити натяжна стеля на відстані одного сантиметра від плівки. Цю роботу без досвіду зробити вкрай складно. Ось з цієї причини, краще всього використати метод вологого прибирання.

Технологія миття натяжної стелі

Отже, в цій статті були розглянуті основні методи і правила з миття натяжної стелі, дотримуючись вийде які без особливих складнощів завершити роботу на позитивній нотці!



Похожие предложения
Дата добавления: 16-06-2017, 11:45
Статьи по теме
Парогенератор для лазні та сауни: вироби з пультом управління і інші, відео і фото
Бажаєте мати вдома справжню парну, але немає часу і навиків спорудити для неї...
Вишня Володимирська: опис, способи посадки і догляд за саджанцями
Сорт вишні Володимирська вважається одним із старовинних сортів. Свою назву отримала...
Бетонна стяжка підлоги: товщина, інструкція як зробити і залити своїми руками, відео і фото
У цій статті я розповім вам, як виконується бетонна стяжка підлоги своїми руками. Далі...
Особливості сорту вишні Ревна: опис, правила посадки та догляду
Ревна – сорт вишні (Сіянець Брянської рожевої), виведений селекціонером В. М. Каньшиным...
Дизайн кухні-студії в квартирі П-44Т: оформлення інтер'єру вітальні, їдальні, відео і фото
Еркер – винесений вперед засклений виступ – зустрічається не тільки в заміських...
Ламіновані вікна в інтер'єрі: кольори оформлення пластикових виробів, відео і фото
Ламіновані вікна в інтер'єрі виглядають набагато виграшніше стандартних білих моделей....
Поширені способи реставрації ванн
Стара ванна з неохайною поверхнею - це істотний недолік будь-якої ванної кімнати. Плями...
Сорт перцю Волове вухо - опис, відгуки та фото
Серед овочів, які часто можна зустріти на столах росіян, гідне місце займає солодкий...
Як зробити стіл з дощок своїми руками - креслення і фото
Звісно, сьогодні у кожного є можливість придбати в магазині будь-яку меблі, в тому...