» » Моєму натяжні стелі: основні правила і методи

Моєму натяжні стелі: основні правила і методи



Оздоблення стелі

Натяжні стелі впевнено зайняли своє місце серед оздоблювальних матеріалів, які використовуються для стель. Такі стелі практично не вимагають особливого догляду за собою, що робить їх унікальними в своєму роді. Єдине що потрібно для натяжних стель так це через якийсь час їх помити. Зараз розглянемо основні поради та рекомендації того, як правильно і чим мити глянсовий натяжна стеля.

Правила миття натяжної стелі

Через деякий час глянцева стеля може злегка потьмяніти. Саме це і буде яскравим сигналом до того, що він потребує вологого прибирання. Нижче наводяться поради та рекомендації, як і чим цей процес можна здійснити.

  1. Вибір м'якої губки. Забороняється використовувати жорстку і дряпаючий губку, яка може просто зіпсувати натяжну плівку. При цьому м'яка губка повинна бути злегка змоченою в мильній воді. Це важливо, так як в іншому випадку після прибирання на стелі залишаться розводи.
  1. Уникати дряпають предметів. Безпосередньо перед миттям з рук слід зняти кільця і інші прикраси, які випадково можуть пошкодити полотно.
  1. Не допускати механічного впливу. Неприпустимо використання миючих засобів, які мають у своєму складі абразивні добавки. Більше того, забороняється застосування засобів, які мають в собі тверді частинки.
  1. Забороняється застосовувати шкідливі миючі засоби. Наприклад, до цього числа можна віднести ацетон, які миттєво зіпсує плівку ПВХ. У більшості випадків негативна реакція на те чи інше миючий засіб виявиться дуже швидко. Наприклад, плівка може поморщитися, стати м'якою, зникнення малюнка, а також зміна кольору.
Правила миття натяжної стелі

Важливо! Миючі засоби, які містять в собі спирт, є ідеальним варіантом для миття натяжної стелі. Такі кошти не будуть залишати розлучень, а також з легкістю змиють практично будь-яке забруднення.

  1. При митті стелі можна натискати на плівку. Ні в якому разі не можна використовувати при митті натяжної стелі швабру. Більш того, мити стелю слід вкрай обережно, щоб не допустити зіткнення плівки з чорновим стелею. Це може зіпсувати полотно.
  1. Чітко дотримуватися інструкції. Головні подробиці того, як і чим найкраще помити натяжна стеля, можна дізнатися з інструкції від заводу виробника. У деяких згадується використання пилососа. Однак це можливо тільки в тих випадках, коли при монтажі натяжної стелі всі кріплення виконані якісно.

Важливо! Для миття натяжної стелі рекомендується використовувати воду, температура якої повинна складати +30°С – +40°С.

Технологія миття натяжної стелі

У відповідній температурі води, розбавляється відповідне миючий засіб. Після, використовуючи м'яку губку, злегка притискаючи полотно, віддаляється пил з поверхні стелі. При цьому важливо уникати різких рухів, які можуть призвести до сильного натисненню плівки. Консистенція мильного розчину повинна бути такою, щоб після висихання на стелі не залишалися ніякі розлучення. В іншому випадку доведеться повторно здійснювати процес миття.

Як говорилося вище, можна використати і пилосос. Але в цьому випадку не можна торкатися щіткою до полотна, а пилососити натяжна стеля на відстані одного сантиметра від плівки. Цю роботу без досвіду зробити вкрай складно. Ось з цієї причини, краще всього використати метод вологого прибирання.

Технологія миття натяжної стелі

Отже, в цій статті були розглянуті основні методи і правила з миття натяжної стелі, дотримуючись вийде які без особливих складнощів завершити роботу на позитивній нотці!



Похожие предложения
Дата добавления: 16-06-2017, 11:45
Статьи по теме
Покупка частного дома в Харькове: критерии и обзор популярных районов
Собственный участок или дом – потаённая мечта жителей больших городов, жизнь которых...
Посадка буряків: рекомендації з вирощування та опис кращих сортів коренеплоду
Ні для кого, напевно, не секрет, що кожен городник завжди мріє і прагне зібрати хороший...
Навіс над ганком: види козирків та етапи будівництва
Щоб додати вхідній зоні закінчений вигляд і захистити її від дощу, необхідно спорудити...
Технологія фарбування стелі акриловою фарбою
Оздоблення стелі Фарбування стелі – трудомісткий процес, який далеко не всі виконавці...
Дерев'яні сходи на другий поверх: гвинтові та інші конструкції, виготовлення, відео і фото
Зробити одномаршеві сходи самому – цілком реально! Сходи на другий поверх в дерев'яному...
Як правильно поклеїти шпалери: які поклеїти в дитячій, приклади, зразки, поклейка текстильних покриттів, шовкографія
Ремонт у квартирі – захоплююче заняття, особливо якщо необхідно самостійно продумати...
Дизайн кухні-вітальні: оформлення інтер'єру маленького приміщення, їдальні, проект, відео і фото
Дизайн кухні - вітальні – невеликої кімнати, об'єднаної з великим простором – потрібно...
Яскраві і повітряні нитяні штори для кухні
Штори-нитки, або серпанок, з'явилися в сучасних інтер'єрах порівняно недавно, хоча...
Газонокосарка своїми руками: принцип роботи електричного пристрою, інструкція, відео і фото
Якщо ж ножі буду коротше, то і мотор потрібно більш потужний і з великою кількістю...