» » Натяжні стелі їх історія, переваги та недоліки

Натяжні стелі їх історія, переваги та недоліки



Оздоблення стелі

Історія натяжних стель дуже цікава, та дійшовши до нашого покоління, зазнала чималих змін. Багато хто вважає, що натяжні стелі це винахід ХІХ століття, але це не зовсім так.

Давним-давно люди в стародавній Греції і Римі, вже тоді намагалися декорувати стелі своїх будинків, застосовуючи різні види тканин (шовкових тканин), кольори яких тоді залежали від кольору стін і меблів у приміщенні. Найбільш близький варіант сучасних натяжних стель (подібність сучасних) був придуманий на Закавказзі, де люди завішували тканинами стелю просякнуті розчином крейди у воді. Коли мел висихав - тканина випрямлялася і натягалася, це дуже нагадувало подібність сучасних натяжних стель. Але, щоб вони не робили і які технології не застосовували, навіть просочений крейдою матеріал, ні шовкова тканина не давали величезного задоволення своїм власникам, тому що мали ряд недоліків. З часом вони обвисали, бруднилися і швидко вицвітають.

Маючи в своєму розпорядженні нинішні сучасні технології, людина нарешті створив стелю, що позбавлений всіх тих недоліків і задовольняв би всім вимогам.

Як ви думаєте, звідки з'явилися натяжні стелі? Правильно, вперше ці стелі з'явилися у Швейцарії в 60-е роки, і швидко завоювали широку популярність серед місцевого населення, а потім і в усьому світі.

Ні для кого не секрет, що прабатьками натяжних стель вважаються шведи, але все ж, основну моду і тенденцію на нашому ринку диктує Франція. Французи виробили бездоганну технологію виготовлення натяжного полотна. Стелі, які виробляються в цій країні, вважаються дуже якісними і надійними.

Головною основою для виготовлення натяжних стель, стала полівінілхлоридна (ще називають ПВХ) плівка. Цей матеріал став незамінним помічником у ремонті, коли потрібно сховати нерівності або різного роду комунікації. З її допомогою можна відмінно декорувати приміщення своєї квартири (нанести різні візерунки). Одна з особливостей ПВХ плівки – водонепроникність, а це в свою чергу позбавити Вас від занепокоєння бути затопленими улюбленими сусідами зверху. У разі необхідності (якщо все-таки сталася НП, на жаль, від цього в наш час ніхто не застрахований) щоб прибрати воду, можна звернутися до фахівців, вони зроблять це швидко, якісно і при цьому, не ушкоджуючи полотно. Основною перевагою ПВХ плівки в тому, що вона позбавляє натяжні стелі від основних недоліків, таких як провисання, запах, вицвітання і т. д.

Також вона дозволяє зводити невеликі багаторівневі конструкції, які можна безпосередньо застосовувати в нашому інтер'єрі і зробити його більш унікальним. Ще одна дуже вагома перевага натяжних стель з полівінілхлоридною (ПВХ) плівки, це його простота і монтаж.

Звичайно, як і у кожного виробу, у натяжних стель і плівки є свої мінуси. Ці вироби не рекомендується використовувати в приміщеннях квартири, де дуже часто стрибає температура. Будьте обережні, з-за цього полотно провисає, стає дуже крихким.



Похожие предложения
Дата добавления: 14-06-2017, 19:09
Статьи по теме
Беспроводное видеонаблюдение: принцип работы и монтажа
Компьютеризированные системы давно уже управляют производственным процессом, а наличие...
Кавун Пекінська радість і інші сорти середньоранніх і середньостиглих арбузов
Кавун – найдавніша баштанна культура, батьківщина якої пустеля Калахарі. У царській...
Фотодрук на натяжних стелях: вибір і монтаж
Оздоблення стелі Натяжні стелі впевнено утримують лідерство на ринку оздоблювальних...
Правильне формування крони яблуні - особливості обрізки
Кожен садівник знає, як сформувати крону яблуні, і що кількість врожаю залежить тільки...
Плюси і мінуси блок-хауса: види, розміри, поради з вибору
Будівництво будинку зі зрубу являє собою досить дорогу завдання, в порівнянні зі...
Види вимикачів. Як вибрати вимикач
Про електриці Сучасний асортимент електроустановочних виробів дозволить втілити...
Металлопластиковые двери: виды, применение, обслуживание
Все мы уже привыкли, что при замене старых окон на металлопластиковые, как правило,...
Технологія вирощування дині Амал: опис сорту, способи посадки, фото і відео-інструкція
Диня Амал F1 – ранньостиглий гібрид дині, виведений в кінці XX століття у Франції. Цей...
Особливості зберігання бульб жоржин в зимовий час
Як зберігати жоржини взимку в домашніх умовах, як їх правильно підготувати — важливі...