Декоративні містки поширені лише на тих ділянках заміських будинків, на яких є які-небудь водоймища. Первісне призначення містка – це прикрасити і доповнити ландшафт великою різноманітністю, але їх зводять і для інших функціональних навантажень. Наприклад, по містку можуть плестися в'юнкі рослини, на поручні можна встановити ліхтарі для освітлення в нічний час.
Перш ніж почати зводити декоративний місток, необхідно підібрати оптимальний ділянку під його будівництво. Він повинен з усіх боків максимально проглядатися, а також бути в найкращому місці. Якщо ж говорити про стилі і матеріалах для майбутнього містка, то краще відхилятися від дизайну будинку. Його конструкцію необхідно продумати до дрібниць, щоб декоративний місток був і максимально функціональним.
Важливо! Краще заздалегідь спроектувати об'єкт на аркуші паперу і прикинути, чи буде він гармоніювати з садом і будівлями на території двору.
Зверніть увагу! Щоб полегшити скріплення підстав з дощок, просвердліть невеликі отвори для цвяхів або шурупів.
Важливо! Розташування балясин необхідно проводити на однаковій відстані в середньому дорівнює 30 див.
Зверніть увагу! Встановлювати місток необхідно тільки в суху погоду, не в сиру землю. Щоб декоративний місток прослужив не один рік, необхідно встановлювати його на гідроізоляційний матеріал або бетонну основу.
Через кілька днів після повної установки містка можна почати його декорувати: прикрасити квітковими горщиками з кучерявими рослинами, доповнити ліхтариками для вечірнього освітлення, оформити обидва підходи до містка з допомогою каменів або дерев'яних дощок. Також до будь-якого такого містка можна зробити накриття або арку з металевого каркасу, за яким будуть витися рослини або виноград.