» » Закладаємо щілини в дерев'яній підлозі

Закладаємо щілини в дерев'яній підлозі



Все про влаштування підлог

Старий добрий дерев'яна підлога не лише екологічно чисте, тепле і зручне покриття, але і красива обробка конструкції, яка підкреслить відмінний смак господаря. Єдиний «мінус» покриття, популярного протягом поколінь, - необхідність в періодичному відході, включаючи закладення щілин, щоб ефектний підлога не перетворився в «сховище» бруду і пилу.

Закладення щілин в популярному покритті – технологія відновлення поверхні, яка удосконалювалася поколіннями користувачів. Тому тим, хто цінує сприятливий мікроклімат, затишну атмосферу приміщень та 100%-ву безпека матеріалів для здоров'я, необхідно вивчити не тільки існуючу практику, але і сучасні рішення в області відновлення покриттів з природних матеріалів.

Закладення щілин: способи відновлення дерев'яної підлоги

Головне, що потрібно знати при появі щілин в дерев'яному покритті, – природний матеріал відноситься до дуже рухливим (звужується, розширюється) і не всі замазки підійдуть для його ремонту. З-за такої особливості деревини щілини в підлозі з'являться в будь-якому випадку – рано чи пізно. При виборі матеріалів вкрай не рекомендується використовувати силіконовий наповнювач, який ламається при розширенні деревини.

Технологія відновлення поверхні може бути будь-який: від традиційного використання суміші тирси і гіпсу до шпаклівки спецрозчинами типу ParketGrunt. Головне – вибрати той спосіб, який підійде за співвідношенням якість/ціна і не доставить турбот при укладанні наповнювача. Перевірені рішення:

  1. Дерев'яні вставки – єдиний у своєму роді спосіб, так як для закладення глибоких або широких щілин альтернативної технології не винайшли, а розчини і замазки не в змозі реанімувати старий рассохшийся підлогу.
Дерев'яні вставки картинка

Зверніть увагу! Головне при виконанні робіт – контролювати, щоб вставки не виступали над поверхнею і щільно прилягали до країв щілин. Щоб якісно відремонтувати пошкоджену підлогу рекомендується використовувати столярний клей (змастити тріски), а для установки «на місце» деталей – зубило і молоток.

  1. Звичайний папір – шматки газет і журналів, змішані з водним розчином шпалерного або столярного клею або клейстеру, є відмінним способом відновити поверхню так, що підлога витримає щоденне миття. Для цього необхідно змішати папір з розчином до однорідної маси а-ля «пап'є-маше» і заштовхнути в щілини. Після висихання складу утворюється міцне заповнення.
  1. Тонкий шпагат або мотузку, змащені столярним клеєм, необхідно забити в щілини за допомогою зубила і молотка – швидке і недороге рішення проблем з ремонтом дерев'яної підлоги. Після висихання необхідно приготувати замазку зі шматків натурального лінолеуму і ацетону і ретельно затерти всі щілини.
Закладаємо щілини в дерев'яній підлозі за допомогою тонкого шпагату або мотузки
  1. Кухонна желатин, підігрітий у воді до повного розчинення, необхідно залишити на півгодини, щоб склад придбав однорідну консистенцію. Потім додати дрібну деревну стружку, гіпс, перемішати інгредієнти і закрити щілини.
Закладаємо щілини в дерев'яній підлозі за допомогою желатину і дрібної деревної стружкою

Важливо! При заповненні щілин необхідно дотримувати оптимальну швидкість робіт – укладати суміш швидко, так як розчин швидко твердіє!

Після висихання заповнення необхідно видалити залишки розчину, відшліфувати поверхню дрібною шкуркою і задекорувати сліди ремонту – пофарбувати олійною фарбою або емаллю. Спосіб не сучасний, але популярний і недорогий.

  1. Склад з тирси і гіпсу – класичний спосіб усунення щілин у дерев'яній підлозі з основною перевагою: при дотриманні технології від ремонту не залишиться сліду. Розчин виготовляється самостійно в пропорції 1:1, потім додається вода в довільній кількості так, щоб суміш була густою. Порядок робіт:
    1. звільнити приміщення;
    2. очистити поверхню;
    3. приготувати суміш;
    4. залити щілини розчином, видалити надлишки, дати висохнути;
    5. обшліфувати поверхню дрібною шкуркою;
    6. задекорувати підлога – пофарбувати олійною фарбою або емаллю.
Забарвити дерев'яної підлоги масляною фарбою
  1. Монтажна піна і герметики – сучасні рішення в області ремонту дерев'яної підлоги. Головне – правильно вибрати герметики і врахувати, що всі склади сильно вбираються. Тому при виборі герметиків рекомендується повторити процедуру заповнення 2-3 рази, щоб дефекти не з'явилися знову.
Закладення щілин у дерев'яній підлозі монтажною піною фото

Універсальним рішенням при ремонті дерев'яної підлоги є монтажна піна – матеріал не втягується, не дає усадки, простий в монтажі. У порівнянні з герметиками ремонт підлоги набагато швидше: запінити щілини, дати висохнути, зрізати залишки – і пол позбавлений від дефектів! Єдиний мінус – зовнішній вигляд підлоги після ремонту: місця заповнення чітко проглядатися на тлі кольору і структури деревини. Тому по закінченні робіт поверхня буде потрібно або пофарбувати, або «сховати» під ковроліном або лінолеумом.



Похожие предложения
Дата добавления: 29-05-2017, 15:40
Статьи по теме
Як правильно зробити подушку під стрічковий фундамент: пристрій і розміри, етапи робіт
Необхідність і важливість фундаменту при будівництві будинку не потрібно в...
Як відремонтувати горизонтальні жалюзі: поради
Двері і вікна У багатьох квартирах жалюзі стали невід'ємною частиною інтер'єру. Вони є...
В'юни багаторічники - фото та назви витких рослин для саду
Важко уявити собі затишну дачу без мальовничих квіткових острівців і декоративних...
Опалення в приватному будинку: водяні та інші види систем, схема, інструкція з встановлення, відео і фото
Вітаю, камради! Кілька років тому я переїхав з квартири в приватний будинок і відразу...
Дерев'яний каркас під гіпсокартон: відео-інструкція з монтажу своїми руками, особливості конструкцій з дерева, ціна, фото
Для роботи з гіпсокартоном використовують різні матеріали. Найбільш поширений метод -...
Заміна пошкодженого радіатора опалення своїми руками: фото і відео-уроки, ціна
Зміст 1 Крок №1: підготовка інструментів і усунення рідини з радіатора 2 Крок №2:...
Декоративна штукатурка для стелі: вибираємо за смаком
Оздоблення стелі Все більше людей при обробці стель використовують декоративну...
Ялівець в ландшафтному дизайні
Ландшафтний дизайн Одне з вічнозелених рослин, яке належить до роду кипарисових, є...
Дизайн їдальні кімнати в квартирі або будинку: інструкція по оформленню, відео і фото
Мати спеціально відведену кімнату для трапези вже не вважається пережитком минулого або...