» » Як утеплити вхідні двері поролоном

Як утеплити вхідні двері поролоном



Двері і вікна

Утеплення вхідних дверей – важливий елемент облаштування житла, від якого залежить рівень комфорту в приміщеннях. Теплоізоляція вхідних дверей поролоном є самим популярним, простим у виконанні і недорогим способом зберегти тепло, не вдаючись до допомоги фахівців.

Утеплення вхідних дверей – гарантія того, що холод зовні не проникне в будинок, можна буде пограти з дитиною на підлозі, не замислюючись про ризик «заробити» застуду, а при перегляді телевізора не знадобиться терпіти дискомфорт від протягів. Крім того, утеплення поролоном – перевірений спосіб підвищити загальну температуру в приміщеннях на 3-5° С і поліпшити умови проживання. Головне, що потрібно знати при виборі поролону в якості теплоізолятора, – ефективність утеплення залежить від безлічі факторів: починаючи від способу утеплення до суворого дотримання послідовності робіт.

Способи утеплення поролоном: що потрібно знати?

Перше, що необхідно визначити до початку робіт, – спосіб утеплення залежно від матеріалу, з якого виготовлена дверна конструкція:

  1. Дерев'яна двері відноситься до теплого заповнення дверного отвору, тому процес утеплення найпростіший. Єдиний недолік деревини – проникність матеріалу для вологи та повітря, з-за чого холод проникає всередину приміщень. Головне при теплоізоляції дерев'яної конструкції – врахувати варіант відкривання (всередину, назовні) і дотримуватися послідовність робіт.
  2. Металеві двері – холодна конструкція, утеплення якої займе більше сил і часу. У більшості випадків конструкція виготовлена з металевих пластин і куточка, які добре проводять тепло. Для теплоізоляції металевих дверей рекомендується використовувати пінопласт і самоклеючий поролон.
металеві двері з пінопластом фото

Зверніть увагу! Незалежно від обраного способу, важливо позбутися від усіх щілин, особливо в просторі між дверною коробкою і конструкцією! При усуненні значних щілин необхідно задути простір монтажною піною.

простір між дверною коробкою і конструкцією необхідно задути монтажною піною

Власникам приміщень перших поверхів крім заходів з теплоізоляції вхідних дверей, рекомендується забезпечити автоматичне закривання конструкції – додатково встановити доводчик. Крім того, при утепленні будь-якої конструкції можна скористатися перевіреним способом зниження тепловтрат, – встановити другі двері: завдяки такому рішенню між конструкціями утворюється теплоізолюючий тамбур, який значно сповільнить витоку тепла.

Утеплення дерев'яної двері

Спочатку необхідно підготувати інструменти і матеріали: поролон, клей, оббивну тканину, цвяхи (будівельні, меблеві), дошку для порога. Порядок робіт:

  1. Утеплити дверну коробку. Виготовити основу для валиків:
    • відкриванні назовні вирізати 3 смужки шириною 10 см із шкірзамінника (одну – по довжині, 2 – по ширині дверей). У цьому випадку валики з утеплювачем прибивають до 3-м краях дверей (виключаючи бік з петлями), відступивши 1,5 см від кромки;
    • відкриванні всередину вирізати 4 смужки. Валики з утеплювачем у цьому варіанті відкривання прибивають на всі сторони дверей.

Укласти всередину стрічки смужку утеплювача, загорнути шкірзамінником і прибити валики до коробки за допомогою меблевих цвяхів способом, відповідним варіантом відкривання дверей. Головне – забезпечити щільне прилягання валика так, щоб утеплення коробки не заважало відкривання/закривання дверей.

прибиваємо валик до коробки за допомогою меблевих цвяхів
  1. Зняти конструкцію з петель, встановити на підставки.
  2. Демонтувати виступаючі деталі (ручки, вічко, номер квартири, ключевину).
  3. Вирізати полотно для оббивки.
  4. Оббити зовнішню сторону: закріпити утеплювач, натягнути оббивку і прибити до полотна.
Оббиваємо зовнішню сторону утеплювачем фото

Зверніть увагу! На цьому етапі можна поєднати утеплення з посиленням конструкції – закріпити аркуш заліза. В такому випадку утеплювач необхідно кріпити поверх металевого листа.

Останній етап робіт – монтаж фурнітури і установка дверної конструкції на попереднє місце. Додатковий етап робіт, який рекомендується для значного скорочення тепловтрат – утеплення зсередини: приклеїти поролон до полотна і закріпити оббивний матеріал цвяхами кроком 3 див. По закінченні робіт тепла двері надійно захистить приміщення від проникнення холоду, витоків тепла і забезпечить додаткову звукоізоляцію. Для прикраси полотна можна набити декоративні цвяхи поверх оббивки, створивши декоративний візерунок на свій смак: «квадрати», «ромби», тощо.



Похожие предложения
Дата добавления: 17-05-2017, 15:39
Статьи по теме
Декор пляшок своїми руками: вантажні та інші ідеї оформлення інтер'єру, дизайн, відео і фото
Висновок Ви ознайомилися з тим, як задекорувати скляну пляшку своїми руками. Даний...
Сорт груші Пам'яті Яковлєва: характеристики, правила посадки і терміни дозрівання
Завести на своїй присадибній ділянці красуню–грушу зовсім непросто. Бажання вирощувати...
Як вибрати і встановити скляні розсувні двері своїми руками
Двері зі скла завжди є яскравим елементом інтер'єру, так як ефектно виглядають і...
Несколько советов по организации офисного переезда и почему стоит обратиться к услугам компании "ЭкстраЭконом"
Если ваш офис планирует переехать на новое место, необходимо правильно подготовить...
Как можно залить бетон зимой в мороз
Производить бетонные работы в зимний сезон на открытом воздухе нежелательно по ряду...
МДФ накладки: оббивка металевих дверей, відео-інструкція з монтажу своїми руками і фото
Встановлюватися МДФ накладки на металеві двері почали відносно недавно і досить-таки...
Как сделать фундамент под гараж
Несмотря на то, что гараж является нежилым помещением, а скорее хозяйственной...
Гумова фарба по бетону для зовнішніх робіт: інструкція по нанесенню своїми руками, відео і фото
Гумова фарба по бетону — це відносно нове лакофарбове покриття, тому далеко не всі...
Як красиво наклеїти шпалери: як цікаво клеїти різні покриття, з бордюром
Клей поставляється виробником у вигляді сухої суміші і розводиться у воді за досить...