» » Як зашпаклювати стіни під шпалери: корисні поради

Як зашпаклювати стіни під шпалери: корисні поради



Ремонт стін

Якщо для обробки стін планується наклейка шпалер, тоді поверхня стін попередньо необхідно підготувати. Зокрема, підготовка полягає в їх шпаклівку. Щоб шпалери якісно і довго трималися, підготовчі роботи по шпатлювання стін слід виконати грамотно і правильно. У цій статті ми розглянемо основні правила того, як зашпаклювати стіни під шпалери правильно своїми руками, без допомоги фахівців.

Особливості та технологія шпаклювання

насправді, шпатлювання це досить простий процес. Для виконання цієї роботи необхідно мати відповідний інструмент, а саме:

  • Шпатель широкий і вузький подборочный.
  • Ємність для замісу шпаклівки.
  • Дриль.
  • Міксер.

Ось і весь інструмент, який необхідний для того, щоб можна було почати шпаклювати. Хоча, безумовно, потрібно і інший підручний матеріал, який зробить всю роботу закінченою.

Зверніть увагу! Роботу по шпаклівці слід починати при певних умовах. Так, наприклад, температура повітря повинна бути в межах від 10°С до 30°С. Що стосується вологості повітря, то вона не повинна перевищувати 50%.

Якщо старе покриття стін вже усунуто, то можна виявити велику кількість ям і нерівностей на чорновий стіні. Як раз таки шпаклівка і використовується з тією метою, щоб усунути всі ці нерівності. При дотриманні технологічного процесу, шпаклівку можна наносити шаром до 5 міліметрів.

Що стосується технології його нанесення на стіну, то насамперед слід якісно прогрунтувати стіни. Більш того, на стіні не повинно бути можливих забруднень, що відшарувалася штукатурка тощо. Для шпаклівки стін рекомендується використовувати метрове правило. Приклавши його на площину стіни можна побачити всі нерівності, а саме ями і опуклості. Відповідно, відштовхуючись від цього, можна дізнатися який шару буде накладатися на той чи інший ділянку стіни.

Перш за все потрібно приготувати заміс шпаклівки. По своїй структурі він повинен нагадувати сметану. Вкрай важливо правильно витримати пропорції води і сухої суміші. Інакше можуть вийти грудки або занадто рідкий заміс. Найкраще дотримуватися рекомендацій з приготування шпаклівки від заводу виробника, які зазначаються на упаковки.

Коли заміс готовий, можна приступати до нанесення шпаклівки на стіну. Для цього потрібно широкий шпатель, яким і буде рівномірно розподілятися шпаклівка по всій площині стіни.

шпатлювання

Зверніть увагу! Слід зауважити той факт, що перший шар наноситься стартовою шпаклівкою з використанням армуючої сітки. Другий шар наноситься шпаклівка.

Як правило, під шпалери не слід занадто ідеально зашпаклевывать стіни на відміну від стін під фарбування. Кількість шарів шпаклівки буде прямо залежати від якості шпалер. Якщо вони досить щільні, то можна обійтися двома шарами. Якщо ж вони тонкі, то потрібно нанести кілька шарів фінішної шпаклівки.

Перед нанесенням нового шару, колишній повинен добре висохнути. Якщо не дати шпаклівці висохнути, то місцями вона просто відшаруватися і доведеться все переробляти. Більш того, не можна допускати пересихання інакше, після не вийде її прошліфувати. Що стосується шліфування стін під шпалери, то на її якість також впливає щільність шпалер. Для деяких буде досить просто прибрати напливи, а самі шпалери приховають всі недоліки.

шліфування стін під шпалери

Отже, принцип шпатлювання досить простий. Для успішної роботи необхідно суворо дотримуватися всі технологічні процеси, а також дотримуватися вищеописаних порад і рекомендацій.



Похожие предложения
Дата добавления: 31-05-2017, 20:44
Статьи по теме
Виды кресел для кабинета педикюра и салона красоты
Без кресла для педикюра не обойдется ни один салон красоты и педикюрный кабинет. Обычно...
Фасадная клинкерная плитка: отличная имитация "под кирпич"
Клинкерная плитка является отличной имитацией кирпичной кладки в более современном ее...
Профнастил: особенности материала и его использование
Профлист (профнастил) — один из самых популярных листовых строительных и отделочных...
Шпонований МДФ: особливості профілів, панелей, плінтусів, що це таке, відео і фото
Звичайно, спочатку нам належить розібратися - шпонований МДФ - що це таке, і які...
десертна Вишня Морозової: опис сорту і способи вирощування
десертна Вишня Морозової — це дивовижна ягода, практично повністю позбавлена вишневої...
Идеи интерьера для детской комнаты
Оформление комнаты для ребенка – серьезное занятие, требующее творческого подхода....
Чорна смородина: посадка й догляд, поради по вирощуванню, фото і відео
Чорна смородина – ягода чорного кольору, яку люблять діти і дорослі. Рослина являє...
У чому користь і шкоду червоного стручкового перцю: склад плодів і протипоказання до вживання в їжу
Хто не любить гостру їжу? Рідко хто додатково не перчить готову страву. Тема статті...
Виды имплантации зубов и современные разновидности имплантов
Доступные виды имплантации зубов в Калиниграде разнообразны, как и количество...