» » Чому потіють пластикові вікна

Чому потіють пластикові вікна



Двері і вікна

Ви довго думали-думали і нарешті вирішили поміняти старі вікна на нові пластикові. Замовили... Приїхали фахівці здійснили монтаж вікон і поїхали, а Ви зі спокійною душею і радістю йдете спати. Вранці прокидаєтеся, проходите повз нових вікон і випадково виявляєте невелику калюжку води на підвіконні.

Найперший питання, яке Ви задаєте собі, звідки вода? Поміркувавши і пошукавши джерело негараздів, нічого при цьому не знайшовши Ви помічаєте запітнілі вікна. А ось наступне питання, на яке належить відповісти «чому потіють пластикові вікна?»

Причин, чому потіють вікна, може бути багато! Одні усуваються дуже легко, інші, як не крути, дуже превеликий жаль немає. Запам'ятайте!!! Краплі які утворюються на поверхні склопакета – це ні що інше як конденсат, тобто пар перетворений (рідина) у воду. Виникає він при дуже сильних перепадах температури з зовнішньої і внутрішньої сторони квартири або будинку. Також для появи конденсату на пластикових вікнах може бути висока вологість в кімнаті або квартирі.

Ви ніколи не замислювалися, чому не потіють радянські вікна? Ну по-перше, вони дерев'яні (див. «Як правильно доглядати за дерев'яними вікнами«), по-друге у них немає склопакета. Так як скла у них розташовані на деякій відстані один від одного, де внутрішнє скло має значно вищу температуру, ніж сам склопакет.

Ви тільки не подумаєте, що в нинішній час всі сучасні вікна з такими вадами. Було помічено, що для появи конденсату на вікнах, одного цього фактору недостатньо є і інші...

Одна з причин запотівання пластикових вікон – це може бути занадто широке підвіконня. Як дивно б це не звучало, багато хто спеціально замовляють собі дуже широке підвіконня, використовуючи його під квіти або помідорну розсаду. В результаті чого і виходить конденсат на вікнах. А потім «ламають» голову, чому потіють пластикові вікна? А все тому, що широке підвіконня сприяє порушення природної вентиляції вікна. Коли нагріте повітря піднімається від джерела тепла, т. е батареї він натрапляє на перешкоду так і не досягнувши вікна. Рекомендуємо в таких випадках, зменшити ширину підвіконня, щоб уникнути появи конденсату. Крім цього рослини теж є джерелом вологи. Проти природи не попреш. Фотосинтез є фотосинтез.

Надмірна вологість у квартирі також сприяє появі крапель на вікнах. Буває таке, що і на кухні потіють пластикові вікна. А все із-за того, що там утворюється надто висока вологість. Ця проблема може виникати від чого-небудь, наприклад: киплячого чайника або каструлі на електричній плиті і т. д.

Погане опалення, розташування близько ванної кімнати, а також сирого підвалу може сприяти появі конденсату і в інших знаходяться поруч кімнатах. У таких випадках рекомендуємо Вам:

  1. Не економити і купити якісні вікна.
  2. дуже Постаратися максимально зменшити рівень вологості в приміщенні, це регулярно стежити за справністю каналізації, санвузла та системи водопостачання.

Уявіть собі, але герметичність не завжди добре. У радянських дерев'яних вікнах були щілини з палець завтовшки, природно, при таких протягах конденсат не з'являвся. Все ж є плюси в щілинах :). Сучасні пластикові вікна досить герметичні, а їх дуже слабка вентиляція сприяє виникненню вологи на склопакеті.

Не рекомендуємо Вам купувати вікна з дешевим однокамерним склопакетом – це не якісні пластикові вікна.

Купуйте вироби тільки у перевірених часом фірм. Не варто економити на вікнах і дверях, вони є слабкою ланкою в благоустрої Вашої квартири або будинку.



Похожие предложения
Дата добавления: 4-05-2017, 10:27
Статьи по теме
Огляд дизайну будинків і котеджів в Харкові від дизайн-студії "ХАТА DESIGN"
Вважається, що чим просторіше житло, тим воно комфортніше. Це дійсно так. Але не у всіх...
Почему кондиционеры нужно обслуживать регулярно
В последние годы резко возрос спрос на установку систем кондиционирования, причём, как...
Як виростити чагарник мигдаль в своєму саду: практичні рекомендації з фото
З горіхом мигдалем знайомі всі: його приємний солодкуватий смак і запах зустрічається в...
Сортові характеристики і особливості вишні Тургенівська
Свою популярність серед садівників середньої смуги Росії вишня Тургенівська отримала...
Поклейка флізелінових шпалер: технологія наклейки в кутах
На сьогоднішній день такий вид шпалер, як флізелінові, здобув особливу популярність...
Французький стиль ландшафтного дизайну
Ландшафтний дизайн Акуратні, строго симетричні композиції і організація простору, в...
Обзор особенностей ноутбуков Acer
Ноутбуки Асеr – страна производитель Тайвань. У пользователей техники известного...
Утеплюємо вікна в будинку самі
Двері і вікна За вікном холоду, а нам не біда! Все б так, якби не дуло в ці вікна, тим...
Септик Танк для дачі: огляд основних видів та їх особливості, відео-рекомендації по вибору
Коли починається весна, більшість міських жителів перебираються за місто, подалі від...