Який вибрати колір стін для сірих меблів? Деякі власники квартир вважають, що меблі сірого кольору вносять в інтер'єр нудьгу і смуток. Професійні стилісти переконані в тому, що така думка є помилковою. При правильному підборі кольору стін, меблі сірого кольору стануть чудовим декоративним і багатофункціональним елементом створюваного образу.
Серед секретів, які дозволяють сірим меблям гармонійно виглядати в спальні, вітальні, майстри відзначають застосування яскравих акцентів.
Саме сірий колір в домашньому інтер'єрі можна зробити таким собі показником достатку, успішності, стабільності володаря.
Сірий відтінок професійні дизайнери отримують шляхом зливання насиченого чорного і білого кольорів. Саме цей відтінок все частіше вибирають в своїх роботах професійні дизайнери. Сіро-блакитні, коричнево-сірі, сіро-фіолетові відтінки гарантують візуальне розширення простору в житловому приміщенні. Таке поєднання не вносить в інтер'єр нудьгу, навпаки, воно надає створюваному образу стриману елегантність.
Сірий монохромний дизайн, який розведений жовтими, вершковими, червоними, синіми відтінками, доречний в інтер'єрі віталень, кухонь. Якщо правильно продумати поєднання відтінків, можна скористатися такими відтінками навіть при оформленні спального простору.
Під колір меблів сірих стін стилісти рекомендують вибирати нейтральні відтінки. Наприклад, оригінальний вид дає поєднання бежевих стін з сірим м'яким меблевим комплектом.
В якості фаворита сірого відтінку фахівці відзначають фіолетові тони. Саме він дозволяє підносити сірі меблеві фасади в найбільш вигідному світлі.
Якщо в кімнаті сірі стіни, якого кольору меблі краще купувати? Це питання хвилює багатьох власників нерухомості, тому заслуговує детального розгляду.
Чудовий результат виходить при поєднанні сірих меблів і фіолетових стін. Психологи вважають, що подібне поєднання сприяє розслабленню, підходить для творчих і емоційних людей.
Незвичайний вид має поєднання сірих предметів меблювання з необробленими цегляними стінами.
Фіолетовий відтінок тонізує, дає нові сили для роботи і творчості, а сірий відтінок має заспокійливу дію
М'якість і ніжність інтер'єру додадуть сріблясті тканини, металева фурнітура. Якщо для спальних та дитячих приміщень сіро-рожеве поєднання - непогане рішення, то в робочому кабінеті подібні кольори недоречні.
Корисна порада: професіонали рекомендують вносити в сіро-рожеве поєднання білі і бежеві вставки. Подібна комбінація додасть інтер'єру вишуканість і гармонію, зробить інтер'єр предметом гордості його власника.
Дизайнери часто вибирають колір асфальту чи бетону, створюючи різноманітні скандинавські і урбаністичні композиції в лофт стилі.
Перловий, темно-грифельний колір, незалежно від поєднання, виграшно виглядає навіть в невеликому за площею приміщенні.
Сіро-білі меблі в домашньому інтер'єрі відіграють стримуючу роль. Наприклад, м'які сіра меблі в інтер'єрі виконує стримуючу роль. Якщо стіни оформити в нейтральних відтінках, інтер'єр буде виглядати витримано і стримано.
Стабільність і неупередженість сірого відтінку надає сприятливу дію на працездатність, саме тому меблі в багатьох робочих кабінетах стилісти підбирають саме в кольорі «мокрого асфальту».
Будь-яка господиня мріє створити у своїй кухні неповторний образ, наповнити приміщення атмосферою комфорту і затишку. Для цього немає необхідності слідувати модним інтер'єрним тенденціям, потрібно лише мати смак і прислухатися до власних побажань.
Професіонали володіють деякими хитрощами, що допомагають їм працювати з сірими відтінками. Темні тони здатні приховувати будь-які недоліки, вони візуально зменшують житлове приміщення.
Світлі відтінки мають протилежну дію, тому ідеально підходять для невеликих за площею спальних кімнать, віталень.
Для отримання гармонійного образу, важливо вибрати один певний колір, а вже до нього можна буде додавати його відтінки. Меблювання повинно бути на пару тонів світліше або темніше стін житлового приміщення.
Універсальним кольором вважають чорний, його цілком можна вибирати для інших тонів. Союзниками чорного фону стане червоний, білий, помаранчевий, а також зелений відтінок.
Жовтий фон сприяє зміцненню і тонізації нервової системи, він доповнюється синім, фіолетовим, блакитним відтінком.
Зелені стіни надають власнику приміщення натхнення, вносять в кухню свіжість, вони ідеально підходять для сірого кухонного гарнітура.
Інтер'єрні професіонали володіють секретами правильного підбору відтінку для стін, завдяки чому можна візуально коректувати архітектуру житлового приміщення: знижувати або підвищувати стелю, звужувати або розширювати розміри кімнати, виділяти функціональні зони.
При виборі кольору стін важливо спочатку раціонально розставити меблі в кімнаті, обравши потрібне розташування для м’яких меблів та столів, які радимо обрати тут.
Крім кольору меблів, важливо враховувати фактуру меблевих фасадів. Наприклад, для гладкої фактури стилісти використовують світлі оздоблювальні матеріали. Шорсткі поверхні доповнюють темними кольорами.
Цікавим рішенням буде застосування контрастних відтінків в одному житловому приміщенні, для якого вибирається сіре меблювання.
Наприклад, одну стіну фарбують білою фарбою, а іншу стіну прикрашають чорним кольором. М'які меблі кольору «асфальту» в такому випадку стануть ідеальним варіантом для створення функціонального робочого кабінету або вітальні.
Стилісти пропонують різні варіанти декорування житлових приміщень, залишаючи вибір за його власником. Білий колір вважається універсальним, він створює відчуття простору. Він гармонійно поєднується з будь-якими відтінками, в тому числі і з сірої меблями. Основною його перевагою є можливість використання в інтер'єрі сірих меблів.
При вмілому використанні рожевого відтінку, він додасть сірим комплектам нове дихання, допоможе змоделювати незвичну архітектуру житлового приміщення. Наприклад, модним трендом став поділ рожевим кольором стіни на дві функціональні зони. Це дозволяє надавати кімнаті витягнуту форму, робити її більш просторою і зручною.
При продумуванні нового образу для робочого кабінету, спальні, дитячої кімнати, важливо враховувати безліч різних нюансів. Наприклад, для просторої кімнати професійні стилісти рекомендують використовувати світлі відтінки, розбавляючи їх незначними яскравими вставками.
Сіре меблювання вітальні доречно розбавляти кремовими або бежевими покриттям для підлоги, білосніжними стелями.
Помаранчеві стіни оптично наближають віддалену частину приміщення, це візуально додає в кімнату гармонію, робить інтер'єр домашнім і зручним.
Незважаючи на те що власники квартир називають сірий колір неприйнятним для декорування спальних приміщень, серед модних трендів використання саме сірих меблевих комплектів. Психологи вважають, що саме сірі комплекти в спальному просторі сприяють розслабленню, психологічному розвантаженню.
Сірий колір не просто додає інтер'єру сучасність і оригінальність, а сприяє створенню в просторі аури спокою і миру.
Меблі в «мокрому асфальті» ідеально підходить для сучасних віталень. Білий фон стане дивним доповненням до загального інтер'єру, внесе в образ природність і комфортність.
Сила сірого відтінку полягає в його нейтральності, сумісності з будь-якими інтер'єрними напрямками. Він надає творчим натурам сили, дозволяє експериментувати з яскравими відтінками.