» » Технологія посадки газону своїми руками

Технологія посадки газону своїми руками



Ландшафтний дизайн

Гарний газон – це прикраса будь-якої дачної ділянки. Однак щоб його виростити слід дотримуватися технологію його посадки. Тільки в такому разі можна досягти позитивного результату. Отже, у цій статті буде розглянуто питання технології посадки газону своїми руками. Сподіваємося, вона допоможе побачити і зрозуміти основні принципи цього процесу.

Види газону. Підготовка до посіву

Деякі вважають, що газон – це завжди выстриженная галявина в класичному стилі. Газон може мати різне призначення. Наприклад, спортивний, садовий, квітучий. Відповідно від виду газону і буде залежати вибір трави і технологія посіву. Однак у будь-якому випадку незалежно від виду газону, попередньо слід здійснити підготовчі роботи по удобрення грунту.

Як правило, вибір добрива буде повністю залежати від виду грунту. З цієї причини спочатку потрібно добре її вивчити. В цілому ж вся підготовча робота, перед її добривом полягає у наступних кроках:

  1. Розчищення.

Для початку майбутнє місце, де буде засіватися газон, повинно бути добре очищене від можливого будівельного сміття.

Важливо! Якщо на обраному ділянці є пні, то їх слід обкопати і глибоко підрізати корені, а також зрізати всі гілки, які можуть створювати непотрібну тінь на ділянці.

  1. Боротьба з бур'янами.

Цей процес трудомісткий. Боротися з бур'янами можна двома методами. Наприклад, виполоти їх вручну або ж скористатися хімобробкою грунту. В останньому випадку потрібно почекати близько семи днів. Використовуваний препарат почне руйнувати бур'яни.

Важливо! Бажано обробляти грунт хімічним складом восени перед зимою. За всю зиму бур'яни зникнуть повністю. Більш того, всі хімікати розпадуться на велику кількість дрібних нешкідливих елементів. Відповідно ніякої шкоди майбутнього газону не буде заподіяно.

  1. Виготовлення дренажної системи.

Дренаж слід виготовляти в тих випадках, коли ділянка розташована в низині. Ці місця можна визначити дуже просто. Де після дощу накопичується вода, там і потрібен дренаж.

Виготовлення дренажної системи
  1. Вирівнювання ділянки та обробляння.

Якщо рельєф ділянки нерівний, то його необхідно вирівняти. Важливо, щоб він мав рівну горизонталь. Для виконання цієї роботи можна натягнути шнур на весь майданчик і побачити всі можливі перепади. Всі купини слід зрізати, а ями відповідно засипати. Після скопування на поверхню може вийти велика кількість коренів бур'янів і можливого сміття. Все це слід усунути. Якщо грунт піщаний, то її потрібно удобрити торфом або чорноземом. Якщо ж, навпаки, жирний, то додати в неї піску.

Вирівнювання ділянки та обробляння
  1. Розпушування і трамбування.

Перед посадкою насіння грунт слід ретельно утрамбувати. Для цього можна використати спеціальний каток, вага якого не повинен перевищувати 100 кілограм. Коли утрамбований грунт або влаштований, поверхню слід злегка розпушити граблями, щоб дати можливість насінню вступити в активний контакт з грунтом.

Розпушування і трамбування

Після усіх цих підготовчих робіт, можна починати посів трави. Тут важливо рівномірно засіяти насіння в грунт. Для цього ділянку можна візуально поділити на рівні квадрати і кожен окремо засівати однаковою порцією насіння. Коли весь ділянку майбутнього газону засіяний, потрібно повторити процедуру з трамбування. Раніше використовуваним катком необхідно загорнути посіяні насіння в грунт. Це захистить їх від птахів, які можуть непогано пообідати! Якщо ґрунт сухий, то її слід злегка полити або дочекатися дощу.

посів трави

Ось і все. Залишається тільки чекати сходів і після насолоджуватися зусиллями своїх рук!



Похожие предложения
Дата добавления: 22-06-2017, 14:13
Статьи по теме
Як і коли заготовляти віники для лазні: строки заготівлі, правила сушіння, в'язки, зберігання та запарювання банних віників, фото і відео
Віники є невід'ємним атрибутом російської лазні. З допомогою банних віників проводяться...
Облицювальні роботи керамічною плиткою: технологія
Ремонт стін Робота з керамічною плиткою, викликає величезну кількість суперечок: на...
Что важно при выборе кондиционера для офиса
При выборе кондиционера для офиса учитывают его мощность, расположение помещений, их...
Інверторний або звичайний кондиціонер – вибираємо оптимальний варіант
Інверторний або звичайний кондиціонер краще купити для використання у квартирі? Цим...
Ремонт пластиковых окон: замена стеклопакета
Пожалуй самой досадной из всех возможных проблем, требующих срочного ремонта...
Як створити квітник безперервного цвітіння з багаторічників: схеми, покрокова інструкція, фото і відео
Квіти — прикраса будь-якого саду і ділянки, вони здатні перетворити навіть самий...
Види світильників з дистанційним пультом управління
Про електриці З кожним роком з'являється велика кількість новітніх технологій, які...
Вирощування дині Айкідо - секрети гарного врожаю на дачній ділянці
Кожен садівник мріє виростити хороший урожай, але шлях до цієї мети довгий і тернистий....
Який водонагрівач краще: накопичувальні і проточні електричні прилади, відео і фото
Необхідно забезпечити безперебійну подачу гарячої води у квартирі чи за містом? Давайте...