Кожен батько з розчуленням спостерігає за тим, як розвивається і зростає їхня дитина. Для цього вони докладають багато зусиль, щоб у дитини було все необхідне. Наприклад, до таких речей можна віднести дитячу пісочницю. Це відмінне місце для відпочинку та ігор дітей. В ній вони можуть розкрити свої таланти, а також включати уяву. Але як правильно зробити пісочницю своїми руками? Саме про це піде мова далі.
Перш за все, необхідно вирішити яку форму і розміри матиме пісочниця. У більшості випадків вибір падає на стандартну пісочницю, яка може мати розміри 1,7×1,7 метра.
Зверніть увагу! Обраний ділянку для дитячої пісочниці повинен бути вільним від звисаючих гілок дерев.
Якщо місце вибрано, то можна приступати до роботи!
Отже, для виготовлення дитячої пісочниці своїми руками розміром 1,7×1,7 слід виконати ряд підготовчих робіт. Насамперед важливо здійснити розмітку. Для цього береться шнур і дерев'яні кілочки. Ними розмічається периметр пісочниці. Після, всередині огорожі викопується яма глибиною до 250 мм Так, повинна вийти майданчик розміром в 1,7×1,7 з рівномірним знятим шаром грунту.
Зверніть увагу! Утворився грунт можна використовувати в саду.
Щоб незабаром засипаний пісок в яму не втратив своїх позитивних якостей, важливо ретельно підготувати підставу пісочниці. Це дозволить утримувати пісочницю в чистоті. Для основи можна використовувати полотно, яке буде запобігати змішуванню землі з піском. Це може бути агроволокно або геотекстиль.
Зверніть увагу! Не варто купувати дешеві матеріали, наприклад, поліетилен. Після перших опадів у спорудженні буде накопичуватися вода, так що доведеться все переробляти.
З цієї причини геотекстиль або агроволокно буде ідеальним рішенням. Через таку підставу вода буде надходити в ґрунт. У той же час пісочниця буде захищена від проникнення в неї кротів і різних рослин. Якщо ж поліетилен єдиний доступний варіант, тоді слід зробити отвори в полотні.
Отже, куплене полотно акуратно укладається на дно майбутньої пісочниці. Щоб вирівняти поверхню землі, під полотно рекомендується засипати невеликий шар піску, який необхідно ретельно утрамбувати. Досить буде прошарок до 50 мм. Вже зверху утрамбованого піску настилається полотно.
На цьому етапі готуються дерев'яні бруски 45×5×5 см, які будуть розміщені по кутах пісочниці. Та частина бруска, яка буде розташовуватися в землі, а це 15 см, повинна бути оброблена антисептиком, наприклад, бітумом. Після, для кожної з сторін споруджується дерев'яний щит, бажано використовувати соснові дошки.
Ширина дошки 300 мм, товщина 25 мм, Якщо немає однієї широкої, то можна збити з декількох вузьких дощок. Поверхня дощок слід ретельно обробити. Можливо, буде потрібно відшліфувати, щоб на ній не було сучків. Інакше малюк може отримати подряпину або скалку. Дитяча пісочниця має бути безпечною!
Для зручностей дітей можна додатково спорудити бортики з двох або декільком краях. На них вони можуть сидіти. У випадку, як і з щитами, їх також слід ретельно обробити.
Отже, ось за таким принципом виготовляється дитяча пісочниця своїми руками. Деякі вирішують доповнити її всілякими елементами. Наприклад, виготовляють кришку або надають пісочниці незвичайну форму.
У питанні фантазії немає ніяких обмежень.