Нерідко можна зустріти таке твердження, що туалет це обличчя господаря. У цьому є частка правди, так як це невелика споруда завжди кидається в очі. З цієї причини важливо заздалегідь продумати, де його розмістити, і яким він буде на видноті. В інтернеті можна знайти велику кількість варіантів будівель, наприклад, як варіант туалет з металевої бочки. В цій статті детально розписано як його зробити поетапно.
Не рекомендується його примикання до житлових або господарських будівель. Це пов'язано з тим, що неможливо захистити на 100% проникнення нечистот, запахів і поширення грибка. Важливо врахувати й переважний напрям вітру.
Зверніть увагу! Згідно з існуючими нормами, вигрібна яма повинна знаходитися на відстані не менше 10 метрів від житлових будівель.
Проте, деякі дачі обмежені в просторі, тому деякими нормами доведеться пожертвувати, краще вибирати менш болючі.
насамперед необхідно укласти бочку. Для цього виривається яма відповідного розміру. Якщо майбутнім туалетом планується інтенсивне використання, то можна закопати дві бочки, в одній прорубати дно. Перевага такої конструкції полягає в тому, що в майбутньому при необхідності її можна буде демонтувати.
Зверніть увагу! Не рекомендується використовувати бетонні споруди.
Коли бочка встановлена місце для монтажу конструкції туалету необхідно підсипати гравієм, який слід ретельно утрамбувати. Після, укладається рівномірний шар піску. На наступному етапі виконується будівництво підстави і стін.
Для заснування або майбутнього підлоги, необхідно вибрати дубові дошки, які стійкі до гниття, товщиною 4 див. Розмір туалету може бути 1,20×1,20 м. Цієї площі буде достатньо щоб туалет не був занадто тісним. Основу укладається на бетонні підставки. Далі, встановлюються стіни. Як правило, відповідною висотою буде 2,20 м, а дошки розміром 25×60 мм. Стіни також збираються з брусів з усіх боків. Кожне з'єднання слід скріплювати нержавіючими саморізами.
При бажанні в одній зі стін можна встановити невелике віконце, яке буде служити для надходження світла і вентиляції одночасно. Більше того, важливо врахувати і розташування дверей з однією з сторін. Сам каркас можна оббити будь-яким будівельним матеріалом, наприклад, тими ж дошками, які в майбутньому будуть пофарбовані або металевим профілем. Все залежить від фінансових можливостей і уподобань господаря.
Коли стіни обшиті слід приступати до виготовлення покрівлі. Форма даху може бути односкатним або двоскатним. Що стосується першої, то цей варіант простіше. Важливо врахувати, що покрівля повинна бути добре закріплена. З цієї причини слід заздалегідь продумати метод і спосіб її кріплення. Нерідко на дачах може спостерігатися сильні пориви вітру. Перед самим кінцем монтажу покрівлі та стін необхідно переконатися в тому, що всі з'єднання надійно закріплені. Більш того, всі споруда слід по кутах забетонувати до нижньої частини фундаменту.
1.Кришка унітазу; 2.Задня стінка будиночка з дверцятами для чищення; 3.Бетонні підставки; 3.Піддон конструкції; 4.Передня стіна з вхідними дверима; 5.Туалет, вид зверху.
В самому кінці слід выпилят отвір у підлозі. Воно має повністю збігатися з раніше встановленою бочкою. Всередині виготовляється сидіння, яке слід прив'язати до загальної конструкції туалету. В залежності від уподобань виконується зовнішня і внутрішня обробка туалету. Сюди включається:
Як видно, дачний туалет з металевої бочки виготовляється дуже просто. Головне набратися терпіння і мати бажання! Рекомендуємо завантажити креслення дачного туалету у форматі PDF.