Цоколь лазні розташовується дуже близько до землі. Це означає, що холод і вогкість може негативно позначатися на всю конструкцію лазні, аж до руйнування. Щоб запобігти ці неминучі процеси цоколь і фундамент необхідно якісно утеплити. У цій статті розглядатимуться кілька варіантів робіт з утеплення цоколя лазні.
Один з методів утеплення цоколя, це використання екструдованого пінополістиролу. Даного утеплювача абсолютно не страшні підвищення вологості.
Важливо! Хоча технологія утеплення цим матеріалом важче, але як показує досвід вона значно ефективніше.
Використання Піноплекс для утеплення цоколя це відмінне рішення, адже йому не страшні гризуни, комахи, більш того структура матеріалу відштовхує вологу. Процес роботи з утеплення Піноплекс виглядає наступним чином:
Якщо лазня вже побудована, то утеплити цоколь усередині приміщення буде складніше, адже доведеться розбирати підлоги. Тому єдиний спосіб виконати цю роботу тільки зовні.
Зверніть увагу! Утеплення цоколя всередині приміщення актуально в тих випадках, коли виконується капітальний ремонт обробки лазні, а також проводяться роботи по утепленню.
Виконати цю роботу можна в такій послідовності:
Щоб утеплити цоколь пінопластом слід використовувати матеріал, щільність якого становить 25 кг/м3.
Важливо! У цьому матеріалі можуть поселятися різні комахи, тому при його укладанні треба створити додатковий захист.
Так, роботи з утеплення цоколя пінопластом проводяться в такій послідовності:
Ось такими простими методами здійснюються роботи з утеплення цоколя лазні. Дотримуючись докладної інструкції, всі роботи можна виконати своїми руками без залучення фахівців.