» » Ніша під телевізор з гіпсокартону: відео-інструкція - як зробити своїми руками, ціна, фото

Ніша під телевізор з гіпсокартону: відео-інструкція - як зробити своїми руками, ціна, фото



Який би «чарівний» матеріал не був у розпорядженні майстра, якщо не проявити кмітливість, якщо не постійно прагнути до творчості, то зроблену роботу цар зі знаменитої російської казки відправить у «чорну» хату. Таку роботу робили «мамки, так няньки» боярських дочечек.

Творчий підхід дозволить створити щось по-справжньому від царівни-жаби. Такі ніші під телевізор, що допомагає виконати гіпсокартон, чудово підійдуть і для «царських хором».

ніша під телевізор з гіпсокартону

не Можна сказати, що телевізор – король в приміщенні, але, дійсно, ніша з гіпсокартону допоможе в оформленні спеціального почесного місця для нього

Гіпсокартон, «приправлений» вашою творчою фантазією

ніша з гіпсокартону під телевізор

А все буде знаходитися в обрамленні ось такого простого оздоблювального матеріалу – гипсокартона (ціна - від 162 руб. за аркуш)

Переваги вбудовування меблів

Пішли ті часи, коли під техніку ми купували спеціальну тумбочку. Зараз в пошані все більше вбудована в меблі техніка. Але, коли ми говоримо про такий спосіб взаємного розміщення домашньої техніки і меблів, то в першу чергу маємо на увазі все-таки кухню – ось де роздолля для технарів від кулінарії.

Встроєний дозволяє все дуже зручно тримати «під руками» і суттєво економить місце, підвищує ергономіку і дизайн інтер'єру.

Але ж ці два останніх фактори будуть якраз до речі, коли мова йде і про вітальні з тим великим TV на рідких кристалах, які ви зібралися купувати.

На стіну: бути чи не бути?

Звичайно, для розміщення ви можете вдатися до рекомендованої виробником можливості закріпити його на кронштейні на стіні. Це справа смаку.

Хіба що пару зауважень:

  • По-перше, це в барі зручно розміщення на стіні, щоб вище і всі бачили екран, в домашніх умовах все-таки хочеться більшого затишку і комфорту. Думається, казенне закріплення на стіні не сприяє ні того, ні іншого.
  • По-друге, закріплюючи на стіні, вам знову доведеться брати в руки дриль, вам знову доведеться свердлити стіну.
  • по-третє, не забудемо і про надійність закріплення – кристали-то рідкі, але зовсім не безвоздушные, рк-телевізори з великою діагоналлю досить пристойно важать, а значить, і кріплення повинно бути наднадійним.
ніші під телевізор з гіпсокартону

Робимо нішу з гіпсокартону під телевізор, і якщо вас приваблюють строгі прямі лінії, то все буде виглядати саме так – алюмінієві профілі закриті точного підігнаними смугами гіпсокартону

Після всіх цих «АЛЕ», можливо, вам більше сподобається інший варіант – створити витончену нішу з гіпсокартону, в якій ви зможете розмістити техніку. Ніша для телевізора з гіпсокартону своїми руками – дуже популярний і прекрасне рішення про розміщення цього «вікна в світ» в інтер'єрі вітальні.

Послідовність робіт

Інструменти та матеріали

Для виконання всіх робіт вам знадобиться наступний інвентар:

  • Алюмінієві профілі. Ці металеві скоби будуть прикріплюватися до стіни, щоб в подальшому саме на них кріпити глисти. Ви можете використовувати профілі будь-якого відповідного типу. Найбільш підходящим буде ПС-профіль, що дозволяє без проблем організувати проводку, але цілком можуть підійти і профілі інших типів - ПП або ПН;
  • Гіпсокартон. Власне той матеріал, навколо якого і «крутиться» вся ідея. У вашому розпорядженні листи товщиною 12,5, 9,5 і 6,5 мм Перші частіше використовуються саме для стін, другі - для стель;
  • Допоміжні матеріали для профілів – всілякі з'єднувачі і подовжувачі, без цих матеріалів часто не обійтися;
  • Кріпильний матеріал – цілий набір саморізів.

порада! Якщо ви хочете додати ніші плавні, вигнуті лінії, краще всього використовувати арочний ПП-профіль і листи товщиною до 6,5 мм Такий профіль випускається радіусом вигину від 50 до 500 мм. Ви завжди зможете підібрати необхідний для своєї задумки. Гіпсокартон в 6,5 мм володіє всією необхідною гнучкістю.

Рішення задачі, як зробити нішу під телевізор з гіпсокартону, багато в чому визначається правильно вибраним зручним інструментом.

Інструкція з підбору інструменту:

  • Дриль. Краще всього вибрати дриль з регулюванням числа обертів. Якщо ж ви стоїте перед вибором моделі без подібної регулювання, краще віддайте перевагу дриля з низькими оборотами, вона більш «покладиста» при роботі з гіпсокартоном.
  • Ножа. Найважливіший інструмент для успішної роботи. Прослідкуйте, щоб ніж був ідеально заточений, добре лежав в руці. Краще, якщо у вас в розпорядженні буде ціле ножовое сімейство.
  • Ножівка по металу. Без неї не обійтися при роботі з профілем. Деякі використовують цілком успішно болгарку.
  • Рубанок для гіпсокартону. Дуже корисний для обробки торців листів, але за браком такого рубанка, цілком можна обмежитися звичайною наждачкою.
ніші для телевізора з гіпсокартону

Якщо виникає бажання зробити глибину ніші більше товщини профілю, доводиться додавати горизонтальні профілі, але це надає великі можливості по прокладці комунікацій

Макет майбутньої ніші

Створення ніші під телевізор з гіпсокартону вимагає дуже точного розрахунку і попереднього ретельного опрацювання всієї геометрії майбутньої конструкції. В першу чергу, ніша повинна точно враховувати геометрію вашого телевізора.

Нижче ми наводимо розміри по ширині, висоті і глибині (у мм) тільки деякі з відомих моделей. Ваша ніша, зроблена своїми руками, повинна бути за розміром не менше.

Отже, ось розміри рк-телевізорів фірми «Електрон»:

  • модель 32-962-102 - 777х520х112;
  • модель 32-980-112 - 795х540х100;
  • модель 32-999-112 - 790х505х100.

І адже наведені розміри без підставок. Підставка ще додає по висоті 20-30 см

як зробити нішу під телевізор з гіпсокартону

Ніші для телевізора з гіпсокартону можуть бути будь-якої форми. Особливий вид конструкцій з гіпсокартону надає арочний профіль, але робота з ним вимагає вміння бути точним в дрібницях

порада! Обов'язково при конструюванні своєї ніші під телевізор не забудьте врахувати такі дуже важливі моменти:

  • забезпечити простір під проводку;

  • забезпечити місце під можливе додаткове обладнання – тюнер супутникового каналу, CD -програвач;

  • забезпечити простір під вентиляцію телевізора, залишайте зазор зі всіх 4 сторін не менше 10 см;

  • врахуйте зручність розташування розетки.

Гармонія дизайну і розрахунку

Розрахунок і облік всіх можливих ситуацій – ось, що повинно стати основним при створенні ніші під телевізор.

Пам'ятайте, що ви будете дивитися не тільки телевізор, але й на конструкцію ніші. Тому не забудьте про дизайні ніші в стіні і узгодьте його з дизайном приміщення як за пропорціями, так і по колірній палітрі. Ціна цього розрахунку – затишок всього приміщення.

ніша для телевізора з гіпсокартону своїми руками

І все-таки квартира – місце для життя, а не для виставки музейних експонатів з табличками «Руками не чіпати». Прагнете, щоб створений інтер'єр не тільки «грів» ваше самолюбство і очі, але ще й грів душу.

Підсумок

Всіляких конструкторських рішень оформлення простору навколо вашого телевізора існує величезна кількість. Ознайомтеся на нашому сайті з пропонованими фото і відео матеріалами. Ви обов'язково знайдете вже готовий, підходящий для вас варіант.



Похожие предложения
Дата добавления: 19-06-2017, 14:23
Статьи по теме
Який диван краще: жорсткий або м'який
Підбираючи диван-ліжко для щоденного використання, ми звертаємо увагу на його...
Садові ліхтарі для освітлення дачної ділянки
Ландшафтний дизайн Ландшафтне освітлення – перевірений спосіб продовжити чарівність...
Ріпа: посадка і догляд у відритому грунті
Ріпа, турнепс та різні варіанти редьки — це продукти, які широко застосовується в...
Як зробити столбчато-стрічковий фундамент своїми руками: пристрій, етапи робіт, покрокове відео-керівництво
Задумавши будівництво заміського будинку, розглядаючи варіанти пристрою фундаменту,...
Замок на хвіртку: електромеханічні та інші види, інструкція з встановлення, відео і фото
На сьогоднішній день вибрати замок на хвіртку з профнастилу, дерева або іншого...
ОСБ плити: види, розміри, технічні характеристики, виробники, фото і відео
Орієнтовано-стружкові плити, їх ще називають ОСП, ОСБ або OSB, поступово витісняють...
Вирощування хрону на дачі: поради по посадці та догляду, секрети розведення
Яка ж дача без зелені, без приготування солінь і маринадів з вирощеної овочевої...
Опис сортів перцю для теплиці з полікарбонату: для початківців і досвідчених садівників
Болгарський солодкий перець – це овоч, до якого навряд чи хтось залишиться байдужим,...
Обробка ванної кімнати панелями ПВХ: економічна обшивка стін, інструкція з монтажу, відео і фото
Якщо вам потрібна економічна обробка ванної кімнати, то кращим рішенням стануть панелі...