Який би «чарівний» матеріал не був у розпорядженні майстра, якщо не проявити кмітливість, якщо не постійно прагнути до творчості, то зроблену роботу цар зі знаменитої російської казки відправить у «чорну» хату. Таку роботу робили «мамки, так няньки» боярських дочечек.
Творчий підхід дозволить створити щось по-справжньому від царівни-жаби. Такі ніші під телевізор, що допомагає виконати гіпсокартон, чудово підійдуть і для «царських хором».
не Можна сказати, що телевізор – король в приміщенні, але, дійсно, ніша з гіпсокартону допоможе в оформленні спеціального почесного місця для нього
А все буде знаходитися в обрамленні ось такого простого оздоблювального матеріалу – гипсокартона (ціна - від 162 руб. за аркуш)
Пішли ті часи, коли під техніку ми купували спеціальну тумбочку. Зараз в пошані все більше вбудована в меблі техніка. Але, коли ми говоримо про такий спосіб взаємного розміщення домашньої техніки і меблів, то в першу чергу маємо на увазі все-таки кухню – ось де роздолля для технарів від кулінарії.
Встроєний дозволяє все дуже зручно тримати «під руками» і суттєво економить місце, підвищує ергономіку і дизайн інтер'єру.
Але ж ці два останніх фактори будуть якраз до речі, коли мова йде і про вітальні з тим великим TV на рідких кристалах, які ви зібралися купувати.
Звичайно, для розміщення ви можете вдатися до рекомендованої виробником можливості закріпити його на кронштейні на стіні. Це справа смаку.
Хіба що пару зауважень:
Робимо нішу з гіпсокартону під телевізор, і якщо вас приваблюють строгі прямі лінії, то все буде виглядати саме так – алюмінієві профілі закриті точного підігнаними смугами гіпсокартону
Після всіх цих «АЛЕ», можливо, вам більше сподобається інший варіант – створити витончену нішу з гіпсокартону, в якій ви зможете розмістити техніку. Ніша для телевізора з гіпсокартону своїми руками – дуже популярний і прекрасне рішення про розміщення цього «вікна в світ» в інтер'єрі вітальні.
Для виконання всіх робіт вам знадобиться наступний інвентар:
порада! Якщо ви хочете додати ніші плавні, вигнуті лінії, краще всього використовувати арочний ПП-профіль і листи товщиною до 6,5 мм Такий профіль випускається радіусом вигину від 50 до 500 мм. Ви завжди зможете підібрати необхідний для своєї задумки. Гіпсокартон в 6,5 мм володіє всією необхідною гнучкістю.
Рішення задачі, як зробити нішу під телевізор з гіпсокартону, багато в чому визначається правильно вибраним зручним інструментом.
Інструкція з підбору інструменту:
Якщо виникає бажання зробити глибину ніші більше товщини профілю, доводиться додавати горизонтальні профілі, але це надає великі можливості по прокладці комунікацій
Створення ніші під телевізор з гіпсокартону вимагає дуже точного розрахунку і попереднього ретельного опрацювання всієї геометрії майбутньої конструкції. В першу чергу, ніша повинна точно враховувати геометрію вашого телевізора.
Нижче ми наводимо розміри по ширині, висоті і глибині (у мм) тільки деякі з відомих моделей. Ваша ніша, зроблена своїми руками, повинна бути за розміром не менше.
Отже, ось розміри рк-телевізорів фірми «Електрон»:
І адже наведені розміри без підставок. Підставка ще додає по висоті 20-30 см
Ніші для телевізора з гіпсокартону можуть бути будь-якої форми. Особливий вид конструкцій з гіпсокартону надає арочний профіль, але робота з ним вимагає вміння бути точним в дрібницях
порада! Обов'язково при конструюванні своєї ніші під телевізор не забудьте врахувати такі дуже важливі моменти:
забезпечити простір під проводку;
забезпечити місце під можливе додаткове обладнання – тюнер супутникового каналу, CD -програвач;
забезпечити простір під вентиляцію телевізора, залишайте зазор зі всіх 4 сторін не менше 10 см;
врахуйте зручність розташування розетки.
Розрахунок і облік всіх можливих ситуацій – ось, що повинно стати основним при створенні ніші під телевізор.
Пам'ятайте, що ви будете дивитися не тільки телевізор, але й на конструкцію ніші. Тому не забудьте про дизайні ніші в стіні і узгодьте його з дизайном приміщення як за пропорціями, так і по колірній палітрі. Ціна цього розрахунку – затишок всього приміщення.
І все-таки квартира – місце для життя, а не для виставки музейних експонатів з табличками «Руками не чіпати». Прагнете, щоб створений інтер'єр не тільки «грів» ваше самолюбство і очі, але ще й грів душу.
Всіляких конструкторських рішень оформлення простору навколо вашого телевізора існує величезна кількість. Ознайомтеся на нашому сайті з пропонованими фото і відео матеріалами. Ви обов'язково знайдете вже готовий, підходящий для вас варіант.