» » Технологія утеплення стін піноплекс: особливості монтажу і способи кріплення матеріалу своїми руками

Технологія утеплення стін піноплекс: особливості монтажу і способи кріплення матеріалу своїми руками



Сучасний житловий фонд Росії незалежно від виду власності оновлюється, але повільно. Тому в країні досить багато будинків, призначених до знесення, або зношені на 50 і більше відсотків.

Оскільки процес оновлення трудомісткий і не швидкий, то ці будинки ще будуть якийсь час функціонувати. Старі стіни тим часом занепадають ще більше, сиріють, пропускають холод, вітер, тепло утримують незадовільно.

Вогкість на стінах народжує грибок, цвіль і подібного роду «принади». Саме тому виробники випускають все нові і нові матеріали для утеплення стін, підлоги, покрівлі. Утеплення стін піноплекс зсередини, мабуть, найпопулярніше дійство для утримання тепла.

Пеноплекс – новий теплоізоляційний матеріал

Плити Піноплекс

Плити Піноплекс

Один з нових матеріалів для утеплення – це пеноплекс. Це спінений полістирол, який пройшов процес екструзії (видавлювання маси через спеціальні отвори).

Полістирол нам знаком у вигляді одноразового посуду, стельової плитки, іграшок та ін Піноплекс за структурою схожий з пінопластом. Проте пінопласт ламкий, а це сучасне покриття — більш міцний і пластичний матеріал.

Таким чином, технічні характеристики піноплекс більш привабливі для споживача. Важливо те, що в роботі він не ламається, а значить, не залишає непокритих місць і щілин. Конструкція панелей також сприяє встановленню високоякісного бар'єру між теплом і холодом.

Відступи на бічних гранях дозволяють скласти плити без щілин, так звана замкова (пазо-гребінь) система забезпечує найвищий рівень щільності

Відступи на бічних гранях дозволяють скласти плити без щілин, так звана замкова (пазо-гребінь) система забезпечує найвищий рівень щільності

Різновиди панелей

Утеплення підлоги піноплекс

Утеплення підлоги піноплекс

Вироблені на сьогоднішній день види піноплекс дозволяють зробити утеплення в будь-якому місці: всередині приміщення можна утеплити підлогу піноплекс, теплоізолювати стелі і стіни.

Можливо і утеплення будинку піноплекс зовні, а також допустимо утеплення фасаду будинку піноплекс, утеплення лоджії, застосування матеріалу на даху і горищі.

стандартний Розмір плити: 1200х600 мм, а ось товщина буває різна: від 20 мм до 150 мм. Вибір необхідної товщини обГрунтовується місцем утеплення. Для покрівлі використовують панелі товщиною 150 мм, для вуличних стін необхідно використовувати панелі товщиною 60, 80, 100 мм. Якщо процес монтажу плит відбувається зсередини, то товщина береться мала — 20, 30, 40 мм.

Такий широкий спектр використання матеріалу зумовлений його перевагою, а це:

  • низький коефіцієнт теплопровідності;
  • низьке водопоглинання;
  • виняток процесів деформації в діапазоні температур від мінус 50 до плюс 70 градусів за Цельсієм.
Великий спектр переваг перед іншими ізоляційними матеріалами пояснює популярність плит піноплекс серед споживачів

Великий спектр переваг перед іншими ізоляційними матеріалами пояснює популярність плит піноплекс серед споживачів

Великий спектр переваг перед іншими ізоляційними матеріалами пояснює популярність плит піноплекс серед споживачів polivperec3-1Можливо, Вас також зацікавить стаття про утеплення лазні піноплекс.

Про утеплення дерев'яного будинку піноплекс розповідає наступна стаття.

Внутрішня теплоізоляція

На відміну від пінопласту, який ламається, має великий обсяг, швидко горить (при горінні утворює задушливий дим, який вбиває миттєво), піноплекс для внутрішніх робіт більш привабливий матеріал. Він практично не горить, не виділяє шкідливих речовин, легкий в роботі. А весь процес монтажу не складний.

Отже, такий монтаж під силу навіть непрофесіоналові:

  1. Зі стіни необхідно зняти всі шари попередніх покриттів (шпалери, фарбу, сыплющуюся штукатурку, відшаровуються бетон, цемент).
  2. qwertyPAY_com_1453301093

    Це важливо: необхідно зняти плінтуси та підлогове покриття, щоб утеплювач покрив всі суцільною стіною, не залишивши можливих щілин для холодних повітряних потоків.
  3. Виявити нерівності з допомогою вертикального схилу, зашпаклювати западини, які розміром більше, ніж долоню дорослої людини. Маленькі нерівності можна залишити. В обов'язковому порядку всі висушити. Під плитами піноплекс сушіння неможлива, тому що немає повітрообміну.
  4. qwertyPAY_com_1453301250

  5. Далі необхідно прикріпити плити до стіни. В залежності від типу стіни використовуються наступні засоби для кріплення:
    • бітумна мастика;
    • суха суміш на цементній основі;
    • клей для піноплекс;
    • дюбель-парасолька;
    • рідкі цвяхи.

    qwertyPAY_com_1453301537 Для гіпсових і пластикових поверхонь вибирають клей-піну, вона поставляється у звичайній упаковці, на зразок монтажної піни. Наноситься клей на плиту за допомогою пістолета і легким притиском накладається на стіну, 7-8 хвилин сушіння — і готово. Для бетону і цегли вибирають тарілчасті або парасолькові дюбеля, які вкручуються перфоратором.

    Зверніть увагу: змішаний спосіб (дюбель і піна, мастика і клей-піна та ін) кріплення плит дає чудовий результат, кріпиться панель намертво.

    Складність виникне з утепленням дерев'яних стін піноплекс. Оскільки дерево повинне дихати, а піноплекс не дасть такої можливості, то необхідно створити для цього умови: зробити обрешітку, тим самим облаштувати необхідну вентиляцію, а потім монтувати цей ізоляційний матеріал.

    Там, де не поміщається цілий лист покриття, необхідно відрізати шматок потрібного розміру. Можна для цього використовувати ножівку, лобзик або простий шпалерний ніж канцелярський. Підійде і звичайний кухонний ніж.

    Це цікаво: якщо нагріти кухонний ніж, то сміття при різанні практично не буде. Лінія зрізу буде абсолютно рівною.
  6. Залишилися зазори, щілини (якщо є) заповнюються монтажною піною, зрізати зайве, шви обробляють армуючої стрічкою.
  7. Потім слід прикріпити пароізоляційну плівку, підійде ізолон фольгований. Степлер меблевий з металевими скобами чудово закріпить цей матеріал. Ось так просто створюється теплоізоляція і шумоізоляція пеноплеском. Фольгована сторона повинна бути з зовнішньої сторони

    Фольгована сторона повинна бути з зовнішньої сторони

  8. Фінішна обробка стін виконується в залежності від уподобань господарів: від звичайної фарбування до кріплення вагонки і оздоблення сайдингом.

qwertyPAY_com_1453302809

А шкідливий піноплекс для здоров'я, покаже час. Але всі випробування на сьогоднішній день він пройшов без вад. до Речі, піноплекс миші гризуть. Очевидно, що на сьогоднішній день цей матеріал дуже зручний, практичний і досить простий в монтажі. Дивіться оглядовий відео про технологію утеплення стін лоджії піноплекс:



Похожие предложения
Дата добавления: 22-06-2017, 16:05
Статьи по теме
Як вибрати стильну вхідні двері
Двері і вікна Вхідні двері – це презентаційна частина кожного приміщення, кожного...
Льох на дачі своїми руками: пристрій і схема, матеріали, етапи робіт
В даний час практично у кожній сім'ї є присадибна ділянка у вигляді невеликої дачі, де...
Ліфт в приватному будинку своїми руками: що потрібно знати і як зробити все самостійно
У наш час більшість людей звикли до комфортного життя як у міській квартирі, так і в...
Який колір вибрати для стільниці на кухні
При виборі остаточного варіанта дизайну кухні питання про колірне рішенні стільниці для...
Піч для лазні з цегли своїми руками: етапи робіт, покрокові інструкції
Стаття розповість про переваги, недоліки і видах цегляних печей для лазні, познайомить...
Достоинства покупки жилплощади во Львовской области
В Украине ценится не только столичное жилье. Покупатели интересуются недвижимостью на...
Міжкімнатні двері з масиву дерева своїми руками
Двері і вікна Далеко не кожен може дозволити собі придбати нову міжкімнатні двері з...
Коли і як заготовляти банні віники
Лазня і Сауна банної імперії царем по праву називають віник. Немає й краплі сумніву, що...
Поклейка шпалер двох видів: метрових, на двп, горизонтально, в стик, школа ремонту
Обклеювання стін приміщення – найбільш важлива частина ремонту. Від вибору покриття...