Ремонт стін
Хоча така робота потребує чималої праці, покриття бетонної стіни морилкою додасть її зовсім новий вигляд, а кольори і малюнки може обмежити лише ваша фантазія. Але щоб результат виглядав професійно, вкрай важлива попередня підготовка поверхні. Так що відразу заплануйте на виконання кожного етапу роботи достатньо часу. І не поспішайте.
Перед початком роботи перевірте Ваші стіни, чи добре вони укріплені, щоб не переробляти роботу двічі. Якщо ж помітили проблеми, то рекомендуємо ознайомитися з матеріалом як зміцнити стіну в квартирі. Закінчивши з укріплення стін. Можете приступати до покриття морилкою бетонної стіни.
- За допомогою электрошлифовальной машини та наждачним папером дрібної зернистості відшліфуйте бетонну стіну. Шліфування зніме будь-яке захисне покриття, яке не дозволить морилкою проникнути вглиб бетону, а також вирівняє поверхню стіни.
- Після шліфування ретельно змийте утворилася пил. Зовнішню стіну просто полийте водою зі шланга. Внутрішні стіни вимийте водою і губкою.
- Змішайте 100 мл миючого засобу з 3 л води. Цієї очисної сумішшю вимийте стіну, щоб видалити залишки бруду та жиру. Після промийте поверхню чистою водою і почекайте, поки бетон повністю висохне.
- Прикрийте підлогу старими ганчірками, а бордюри заклейте малярською стрічкою, щоб морилка не потрапила на ті місця, де вона не потрібна.
- Пензликом починайте покривати бетон морилкою, працюючи на невеликих ділянках. Малюйте той візерунок, який вам подобається, сильними мазками, щоб морилка вбралася у бетон. Працюйте уважно стежте, що всі ділянки були вкриті шаром морилки однієї товщини, якщо тільки ви не хочете створити навмисно неоднорідний ефект. Зачекайте не менше 24 годин, щоб морилка висохла.
- Покрийте стіну ще одним шаром морилки. Якщо хочете підсилити інтенсивність кольору або створити колірні ефекти, візьміть морилку іншого відтінку. Знову почекайте 24 години, поки морилка сохне.
- Покрийте всю поверхню стіни тонким шаром захисного герметика, відповідного до морилці для бетону. Наносити герметик пензликом, одночасно покриваючи невеликі секції.
Примітки:
- Щоб на поверхні не залишалося слідів пензлики, вибирайте пензлика високої якості з натуральною щетиною.
- Не чекайте, що покрита морилкою стіна буде дуже рівною або схожою на пофарбовану стіну. За своєю природою бетон нерівномірно вбирає морилку, так що краще буде виглядати бетонна стіна з тієї текстурою, що обіграє цей факт.
Якщо ж Ви передумали покривати бетонну стіну морилкою, пропонуємо Вам ознайомитися з матеріалом по обробці стін гіпсокартоном та створення перегородок. Може цей вид обробки Вам підійде краще.