Порівняно нещодавно німецькими селекціонерами був виведений новий сорт десертній черешні Регіна. Це стало можливим завдяки схрещуванню таких сортів, як Шнейдер і Рубе.
За короткий проміжок часу, Регіна завоювала популярність у багатьох європейських країнах. Вона активно висаджується на присадибних ділянках та в садах як у міській, так і сільській місцевості.
Плоди черешні сорту Регіна
Дерево — середньої висоти, з густою кроною. Плодоносити, зазвичай, починає на 3-4 рік. Цей сорт відрізняється високою стійкістю до сильних морозів.Ще одним плюсом Регіни є стійкість до різних захворювань. Також вона рідко піддається появи різних шкідників. Цей сорт відрізняється численними позитивними якостями.
У плодах містяться такі корисні речовини:
Крім того, ця черешня відрізняється першокласними смаковими якостями. Смак – солодкий, з невеликою кислинкою. Плоди можна вживати в їжу не тільки у свіжому вигляді, але і консервувати.
Корисно знати: так як ця черешня є пізньої, то плоди починають дозрівати в кінці липня.Вага плодів Регіни в середньому становить 8-11 грам. Вони відрізняються подовженою формою і яскраво-червоним кольором, її м'якоть щільна і соковита. Слід зазначити, що однією з переваг цього сорту є можливість тривалого зберігання свіжих плодів і здатність зберігати красивий зовнішній вигляд під час транспортування.
Навіть якщо зірвати плоди, які довго провисіли на дереві, ви не помітите жодних погіршень смакових якостей. Вони можуть триматися на дереві до двох тижнів. Також вони стійкі до розтріскування і гниття навіть у дощову погоду і легко відокремлюються від плодоніжки.
Сорт черешні Регіна
Існує два способи розмноження цього сорту:Перший спосіб є більш раціональним і поширеним. Так як при насінному розмноженні малоймовірно що плоди будуть смачними.
Це в першу чергу обумовлено неможливістю отримання якісного насіння. Щеплення ж, навпаки, дає можливість виростити гарний, врожайний дерево з першокласними плодами.
Корисно знати: Виробляючи щеплення, слід враховувати, що краще за все робити без деревини, задіявши тільки кору.Бажано робити кілька щеплень, так як не факт, що всі вони приживуться. В якості запилювачів Регіни підходять такі сорти, як Біанка, Каріна, Сільвія, Корал, Нефрис.
Щоб врожай був гарним, Регіна вимагає уважного догляду. Слід регулярно поливати дерево, особливо коли відсутні дощі, рихлити грунт навколо стовбура, проводити оздоровчу та формуючу обрізку черешні, підгодовувати добривами і періодично оглядати дерево, для виявлення різних шкідників і захворювань. Все вищеперелічене потрібно робити протягом життя дерева, але особливо ретельний догляд потрібен, коли воно молоде і незміцнілу.
Можливо, вам сподобається стаття-огляд про жовтої черешні. Про колоновидної черешні Ви можете почитати тут.Як показує практика, при правильному догляді врожайність цього сорту черешні буде завжди високим. Регіна цінується багатьма садівниками, які відзначають численні її позитивні сторони.
Дивіться наступне відео про те, яка буває черешня і як її вирощувати: