» » Послідовність ремонту з нуля в новобудові

Послідовність ремонту з нуля в новобудові



У кожного з нас є уявлення про своє власне ідеальне житло. Для когось це величезна вілла за містом, хтось хоче жити в затишному акуратному котеджі на березі річки, а ще хтось мріє про комфортабельну квартиру в новобудові, обладнану і обставлену за останніми модними тенденціями.

На щастя, в останні роки відбувається активна забудова житлових комплексів різних класів і типів, тому придбати бажану квартиру не так складно як раніше. Неймовірною популярністю користуються квартири комфорт-класу вільного планування. Доступна ціна та, в той же час, відмінні умови привертають безліч покупців. Крім того, нові ЖК зазвичай мають більшу впорядковану територію і елементи соціальної і побутової інфраструктури всередині комплексу, що робить життя власників квартир в новобудові ще більш комфортним.

Деякі квартири здаються з чистовою обробкою, що робить їх початкову вартість набагато вище. Безумовно, повний комплект вже встановленої сантехніки та електрики став би приємним бонусом. Але що робити, якщо Ви не припаде до смаку стандартне планування або оформлення? Саме тому багато покупців вибирають апартаменти без обробки і самі займаються ремонтом, створюючи будинок своєї мрії.

Особливості ремонту в новобудові

Послідовність ремонту з нуля в новобудові

Після отримання ключів, Вам належить зайнятися найскладнішою роботою - виконати чорнову обробку. Рекомендуємо не затягувати з цим, тому що забудовник здійснює вивіз будівельного сміття з майданчика протягом півроку. Якщо все ж відразу зайнятися ремонтними роботами не вийде, вирішувати питання з вивезенням сміття доведеться самостійно.

Перш ніж приступити до ремонту, потрібно знати про декілька важливих нюансів. Оскільки в перші роки після будівлі висока ймовірність просідання фундаменту, небажаними процесами ремонтних робіт є:

  • укладання кахлю на стінах;
  • шпаклівка стін і стель з гіпсокартону на чистову. Це неминуче веде до численних тріщин.

Перелік почергового виконання ремонтних робіт

Етап №1. Фінанси і виконавці

Для початку Вам необхідно оцінити свої можливості в плані капіталу. Не варто дотримуватися принципу «зробив, а потім подумав». Ремонтні роботи власників квартир, мислячих подібним чином, завжди закінчуються низькоякісним ремонтом і невиправдано високим рахунком. Найбільш правильним варіантом стане звернення до фахівців, про яких вже казали вище, які будуть займатися ремонтом вашого житла. Вони правильно розрахують кошторис і позбавлять вас неприємних фінансових сюрпризів.

Послідовність ремонту з нуля в новобудові

Інший важливий пункт - ремонтна бригада, яка займеться вашими апартаментами. Бажано вдаватися до послуг тільки однієї бригади фахівців, вони повинні виконувати всі головні елементи ремонту. Робиться це для того, щоб робота майстрів була узгодженою та послідовною. Це не є необхідністю, але все ж почерговість ремонтних робіт має велике значення.

Етап №2. електрика

Щодо освітлення. У більшості новобудов покупцям пропонуються квартири з відсутністю розводки. Власникам надається тільки електричний щит, вмонтований на поверсі. Тому одним з перших етапів ремонтних робіт буде розводка електричних дротів в квартирі. На даному етапі необхідно вирішити, де розташуються вимикачі, розетки і якої потужності електроприлади будуть використовуватися. Всі роботи по прокладці електрики необхідно завершити до фінішної обробки стін. Якщо стіни будуть обшиті ГКЛ, розводка повинна бути здійснена до установки гіпсокартону.

Встановіть пару тимчасових розеток і лампочок для потрібного в ремонтних роботах освітлення. Обов'язково слідкуємо за ізоляцією кінців дротів. Це є важливим пунктом в процесі ремонту, тому що від цього може залежати ваше життя. При відсутності відповідного досвіду, краще скористатися послугами професійних електриків.

Етап №3. Сантехніка

Знайшли фахівців і розрахували кошторис? Тоді можна зайнятися ремонтом. Спочатку каналізація і розводка труб. Для початку можна обійтися старим унітазом і тимчасовим краном для найнеобхідніших потреб. Можете монтувати пару тимчасових кранів, якщо це буде більш комфортним для Вас. Найкраще встановити нову сантехніку після розведення труб і облицювання стін у ванній керамічною плиткою, щоб вона не завадила Вам в процесі ремонту.

Послідовність ремонту з нуля в новобудові

З опаленням справи йдуть трохи інакше. Воно встановлюється після того як ви впораєтеся з облицюванням стін. На стінах, обшитих гіпсокартоном, опалювальні труби сховаються під нього.

Етап №4. Ванна кімната

Наступний крок - ремонт ванної. Для початку потрібно зайнятися підлогою. Багато власників квартир вважають за краще «тепла підлога». Він монтується під фінішне покриття, і буде радувати господарів апартаментів дуже довго. Далі слід виконати чистову обробку стін і приступити до їх облицюванні. Оздоблювальним матеріалом може бути що завгодно - від кахлю до скла і мозаїки. Також потрібно подбати про полотенцесушителе. Можна скористатися рушникосушки, яку підключать до системи гарячого водопостачання або придбати електричну, якій ви зможете скористатися, коли захочете. Ще один варіант - інфрачервона плівкова стіна, яка стане відмінною заміною полотенцесушителю.

Кращим варіантом стелі у ванній кімнаті буде натяжна, але це не принципово і залежить від смаку власника. Ще одним важливим елементом ванній є освітлення. Можна використовувати один акуратний яскравий джерело світла, а можна встановити кілька різних світильників.

Етап №5. Стеля

Коли виконані всі пункти, описані вище, можна приступати до обробки стель. Варто відразу зазначити, що цей етап не стосується 

обробки ГКЛ. З гіпсокартоном послідовність в ремонті залежить від фахівця, який виконує обробку стелі і стін цим матеріалом. Але якщо ви будете працювати з шпаклівкою, то безперечно пріоритетним рішенням є стеля.

Послідовність ремонту з нуля в новобудові

Процес роботи зі шпаклівкою дуже трудомісткий, вимагає великих витрат сил і часу. А також це досить пильна робота, після якої залишаються помітні сліди. Якщо не будете акуратними, витратите достатньо часу на витирання шпаклівки. Тому краще всього спочатку здійснювати шпаклівку стелі, і тільки потім стін.



Похожие предложения
Дата добавления: 6-05-2020, 16:13
Статьи по теме
Кованые заборы и ворота - самая красивая защита вашего дома
На любом загородном участке либо закрытой территории особенно актуальным является выбор...
Ремонт ванної кімнати своїми руками швидко і недорого: інструкція як зробити, відео і фото
Вітаю, камради! За своє життя мені кілька разів довелося робити ремонт ванної кімнати —...
Садовий чагарник бобовник (золотий дощ): посадка і догляд в Підмосков'ї, поради по вирощуванню на дачній ділянці
У цій публікації поговоримо про правила посадки і тонкощі догляду за рослиною бобовник,...
Условия хранения и эксплуатации паркетной доски
Паркет – очень красивое и практичное напольное покрытие. Он выпускается из древесины...
Вирощування солодкого перцю: підбір сорту, підготовка до посіву і поради по догляду
Перець солодкий є бажаним гостем на будь-якому столі, оскільки в ньому є багато...
Фарбування стелі водоемульсійною фарбою
Оздоблення стелі Водоемульсійна фарба – перевірений часом, красиве і практичне прикраса...
Как работает шахтный отопительный котел
Котел Холмова представляет собой один из типов твердотопливного котла шахтного типа,...
Особливості вирощування гострого перцю на підвіконні: підготовка ґрунту, посів насіння і догляд за розсадою
Гострий перець володіє унікальними смаковими, але і декоративними якостями. Саме тому...
Квіти «Жіноче щастя» і «Чоловіче щастя»: прикмети, фото і магічні властивості
При вирощуванні кімнатних квітів, так і розбивці клумб на дачних ділянках, жінки часто...