» » Диня Колгоспниця - вирощування у відкритому грунті

Диня Колгоспниця - вирощування у відкритому грунті



Диня сорту Колгоспниця 749/753 найпопулярніший сорт в регіонах ризикованого землеробства. Поволжя, Урал і далі на північ, літо коротке, часто дощове і виростити смачну диню, особливо без теплиці, неможливо.

Диня Колгоспниця виведена в 1943 році і з тих пір користується незмінним попитом городників, тому що дає урожай смачних плодів у будь-літо у відкритому грунті.

Диня Колгоспниця 749/753 – дрібна 0,5-1,5 кг, але дуже солодка і ароматна. Плід округлий жовтий чи жовто-зелений, переважно покритий сіточкою. М'якоть біла, шкірка тонка. Сорт Колгоспниця — середньостиглий, 80-100 днів від сходів до збору врожаю, тому вирощувати диню потрібно через розсаду.

Підготовка насіння

Насіння цього сорту не дефіцит, їх можна придбати на будь-якій торговельній точці, яка торгує насінням. Краще купувати в білому пакеті. Щоб не переплачувати за кольорову картинку. Вартість білого пакету Дині Колгоспниця буде коштувати не дорожче 5 рублів, а кольоровий пакет від 10 рублів. Сорт не гібридний, тому можна на майбутнє зібрати і заготовити свої насіння, з найкращих плодів.

Намагайтеся вибирати великі насіння для посадки

Намагайтеся вибирати великі насіння для посадки

Це важливо: дині можна садити поруч з огірками, кабачками, гарбузами і патиссонами. Ці культури переопиляются між собою і можуть дати потворні плоди, жорсткі і несмачні. Насіння з таких плодів теж збирати не можна.

Розсада

Перед посадкою насіння на розсаду, їх треба проростити. Для цього, насіння загортають у бинт або туалетний папір, занурюють в керамічний кухоль, поливають теплою водою, і ставлять в тепле місце на кілька днів. Треба стежити, щоб вони завжди були вологими і теплими. Через кілька днів з'являться паростки.

Диню на розсаду краще посадити 30 квітня, а висаджувати в грунт на початку червня (після 10 числа)

Диню на розсаду краще посадити 30 квітня, а висаджувати в грунт на початку червня (після 10 числа)

Кожне насіннячко потрібно посадити в окрему тару. Тарою для посадки може бути одноразовий стаканчик, торф'яної склянку або квадратна пачка з-під кефіру порізана навпіл. Головне щоб потім розсаду вийняти з тари без пошкодження, щоб висадити в грунт.

Сходить і росте диня швидко. Тримати розсаду треба на сонячному місці і стежити, щоб земля була вологою. Висаджують розсаду на постійне місце, коли минуть всі заморозки, у віці 1-1,5 місяця.

polivperec3-1Можливо, Вас також зацікавить стаття про сушену диню.

Тут можна дізнатися про зимові сорти груш.

Рекомендуємо до прочитання статтю про користь і шкоду дині для організму людини.

Посадка в грунт

Посадка дині у відкритий грунт

Посадка дині у відкритий грунт

На сонячному, захищеному від північного вітру місці, роблять грядку під посадку дині. Земля вже просохшая, тепла, розсипчаста, загроза приморозків минула. Значить прийшла пора висаджувати розсаду дині.

Садити в грунт дині можна двома способами:

  1. Висока грядка. Укладають перепрілий гній шаром висотою 20 см по всій довжині грядки. Потім роблять з гною борту, виходить такий гнойовий жолоб. Можна таку грядку зміцнити зі всіх сторін дошками. Потім цю грядку короб наповнюють садовою землею. Шар грунту повинен бути не менше 20 див. Така грядка для посадки дині може використовуватися багато років, тільки землю в неї можна додавати і борти піднімати. У грунт висаджують розсаду дині, на глибину розвиненої кореневої системи. Роблять ямку, добре проливають її водою, потім саджають диню. Корені щільно притискають землею, зверху поливати не потрібно. Розсаду після висадки бажано затінити на кілька днів, поки йде акліматизація. Дідівський спосіб – це прикрити кожну диньку листом лопуха, змінюючи його щоранку. Можна тимчасово прикрити нетканим покривним матеріалом. Через 3-5 днів, дині перестануть в'янути днем. Поливати потрібно рясно, на ніч.
  2. Звичайна грядка, в якій роблять великі ямки. Відстань між ямками у рядку 30 см, між рядами 60 см У ямки кладуть ложку азофоски або «Поле Чудес», можна перепрілий гній. Потім насипають родючий шар грунту, все добре проливають водою і садять диню. Кореневу систему щільно прикривають вологою землею, зверху присипають сухою, щоб волога не випаровувалася. Інший догляд такий же, як і в першому способі посадки.
На корені до дозрівання залишають три перших плода дині. Батіг далі прищипують, щоб вона не росла далі, а всі поживні речовини надходили в залишені плоди. Тоді дині виростуть великі і солодкі

На корені до дозрівання залишають три перших плода дині. Батіг далі прищипують, щоб вона не росла далі, а всі поживні речовини надходили в залишені плоди. Тоді дині виростуть великі і солодкі

Якщо цього не зробити, то диньок буде багато, але будуть вони завбільшки з яблуко і посереднього смаку.

Тонкощі догляду

Доглядати за динями не складно. Коли розсада акліматизується і піде в ріст, її потрібно буде один раз підгорнути, а перед цим підгодувати рідким мінеральним добривом. Для цього можна використовувати Здравень для огірків і кабачків.

Диня не примхлива у догляді

Диня не примхлива у догляді

Крім цього, необхідно подбати про поливі: диня потребує великої кількості вологи. Поливати диню потрібно на ніч, рясно теплою водою.

Вже в серпні місяці можна буде поласувати солодкими дині сорту «Колгоспниця», вирощеними у відкритому грунті.

Дивіться відео про вирощування дині в відкритому грунті:



Похожие предложения
Дата добавления: 5-05-2017, 14:39
Статьи по теме
Основные этапы проектирования жилого дома
Проектирование загородного дома, созданное с учетом всех правил, обеспечивает дому...
Як правильно садити малину навесні: вибір сорту, строки посадки, правила догляду
Кожен садівник, напевно, хоче мати на своїй ділянці кілька кущиків малини. Для...
Фіранки на кухню: римські штори та інші, дизайн приміщень з балконними дверима і без, відео і фото
Також штори для кухні з балконом можна комбінувати — тюль, римські штори, рулонні —...
Установка систем видеонаблюдения: тонкости выбора и монтажа
Человечество издавна задумывалось о своей безопасности. Строили высокие крепостные...
Фарбування стелі водоемульсійною фарбою
Оздоблення стелі Водоемульсійна фарба – перевірений часом, красиве і практичне прикраса...
Применение греющего саморегулирующегося кабеля
Саморегулирующиеся кабеля используются главным образом для обогрева труб и других...
На что нужно обратить внимание при выборе ванны
Ванная комната одна из любимых в квартире и одна из самых важных. Это место для отдыха...
Дитячий будиночок для дачі своїми руками: етапи будівництва, матеріали, креслення з розмірами, покрокові фото і відео
Перетворити життя своєї дитини у казку за допомогою дитячого будиночка або намети в...
Карнизы с багетной планкой - изящное украшение интерьера
Карнизы с багетной планкой - настоящее украшение любого интерьера. Их не нужно прятать...